google-site-verification=FifK-GqXn_lvkZJ108R9rTupQNjQxacHq0msZ74ZeT0

Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania a analytické účely naša stránka používa funkcie cookies.

Menu

Shimano - Navijak Ultegra 14000 XR XSD

Cena s DPH:
334.95€
299.95€
Doručenie: Zdarma
Kód produktu: ULTXR14000XSD
Výrobca:
Veľkosť
14000

Popis:

Ultegra XR XSD hrdo sedí na vrchole najobľúbenejšej rodiny navijakov Ultegra Big Pit/Surfcasting od Shimano.

Tento šialene ľahký navijak o veľkosti 14 000, vybavený najnovšou technológiou nahadzovania na veľké vzdialenosti, vrátane Rigid Cast, bol špeciálne navrhnutý tak, aby maximalizoval rýchlosť prútu pri nahadzovaní na veľké vzdialenosti a zároveň si zachoval hladkosť pri vysokom zaťažení pri navíjaní.


S vyššou cenovkou strednej triedy získate s Ultegra XR množstvo navijakov za svoje peniaze a jeden pohľad na špecifikácie vám povie, že sa jedná o seriózny navijak na dlhé vzdialenosti. Vďaka decentným farbám, veľkej cievke, úhľadnému kompaktnému telu vyrobenému z kompozitu Ci4+ a niektorej špičkovej technológii odlievania na dlhé vzdialenosti od spoločnosti Shimano určite nebudete mať núdzu o funkcie, pokiaľ si vyberiete Ultegru XR. Pri používaní oceníte nízku hmotnosť, najmä pri nahodení na hranici možností. Ľahkosť umožňuje generovať vyššie rýchlosti prútu, čo v kombinácii s ďalšou technológiou dlhého dosahu vrátane Rigid Cast vedie k trvalo dlhším nahodeniam.


Vnútri ľahkého tela CI4+ G FREE je kombinácia HAGANE Gear, X-SHIP, INFINITY DRIVE a SILENT DRIVE, ktoré spoločne vytvárajú plynulú a výkonnú rotáciu aj pri extrémnom tlaku a veľkom zaťažení. Odhadzovanie s dlhým dosahom je vylepšené o niektoré z popredných technológií Shimano vrátane Super Slow 5 Oscillation, Parallel Body a Rigid Cast, ktoré dohromady vytvárajú väčšiu vzdialenosť a najvyššiu presnosť. Pre ochranu za každého počasia technológia X-Protect zabraňuje prenikaniu vody do pohyblivých častí navijaka a zaisťuje, že si váš navijak zachová svoj výkon za všetkých podmienok. Ultegra XR je tiež vybavená vysokorýchlostnou brzdou, ktorú je možné uzamknúť a uvoľniť s minimálnym otáčaním nastavovacieho gombíka pre presné ovládanie zdolávania rýb za všetkých okolností.

 

Hmotnosť: 535 g

Kapacita: 0,40 mm - 400 m

Náhradná cievka: áno

Počet ložísk: 6

Prevod: 4,3:1

Youtube videá

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Napísať recenziu!