Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania a analytické účely naša stránka používa funkcie cookies.

Menu

Shimano - Ultegra 14000 XSE

Cena s DPH:
209.95€
168.90€
Doručenie: Zdarma
Kód produktu: ULT14000XSE
Výrobca:
Veľkosť
14000

Popis:

Ultegra XTE a XSE sú založené na najpredávanejších modeloch Shimano a sú vyrobené tak, aby zmenili trh s navijakmi strednej triedy pre ďaleké nahadzovanie.

Tieto navijaky, ktoré obsahujú mnoho popredných technológií Shimano pre „dlhé hody“, v elegantných monochromatických telách prekoná očakávania a sú pripravené stať sa najpredávanejšími v celej Európe.

Iba Shimano má Super Slow Oscillation, čo je dostatočný dôvod, aby ste si kúpili Ultegru XTE a XSE. Ale ani všetky ostatné technológie obsiahnuté v týchto superhviezdach pre ďaleké nahadzovanie nemožno ignorovať. Nielen, že vám tieto navijaky umožnia ďalej nahadzovať, lepšie zdolávanie rýb, dlhšie vydržia a vyzerajú skvele na akomkoľvek prúte, na ktorý ich nasadíte.

Ak ste kaprári a dávate prednosť tmavým farbám, zvoľte tmavé XTE, alebo dávate prednosť svetlejším farbám, mala by byť vaša voľba strieborná XSE. Nech už si vyberiete ktorúkoľvek, môžete si byť istí, že ste urobili skvelé rozhodnutie.

Vnútri ľahkého a pevného CI4+ tela Ultegra je ukrytý výber najpokročilejších technológií Shimano. HAGANE Gear a X-SHIP v kombinácii s Infinity Drive a Silent Drive poskytujú úžasnú plynulosť a ľahké navíjanie. Nenechajte sa však zmiasť. Stačí Ultegru zaťažiť a bude odvádzať všetok výkon, ktorý potrebujete, a ešte viac.

A aj keď je vnútorná konštrukcia umeleckým dielom, je to odhodový výkon, kvôli ktorému si tento navijak kupujete. Super Slow 5 Oscillation vytvára úžasne hladké pokladanie vlasca, ktoré preukázateľne znižuje trenie a zvyšuje potenciál odhadzovania.

Existujú však aj ďalšie veľmi zaujímavé technológie použité pri tomto navijaku. Rigid Cast znižuje vychýlenie cievky v okamihu uvoľnenia počas nahodenia a Parallel Body posiela vlasec v dokonalom uhle smerom k prvému oku. Pri nahodení sa vlasec šmýka cez okraj hliníkovej AR-C cievky, kde dochádza k úplne minimálnemu treniu. Výsledkom je brilantné nahadzovanie za tak dostupnú cenu.

Kapacita:

0,35mm/550m
0,40mm/400m
0,45mm/300m
 
Parallel Body - Yes
Oscillation Type - Aero wrap II
Spare Spool - Yes
Oscillation Speed - Super slow 5
A/R Lever - Yes
Material of Drag Washer - Felt
G FREE Body - Yes
Spare Spool Material - Aluminium cold forged
Water Proof Drag - No
Material Body - CI4+
Spool Material - Aluminium cold forged
Rotor Material - XT7
Main Handle Knob Material - Aluminium
Type of Reel - Surf Casting
Maximum Drag Force (kg) - 20
HAGANE Body - No
Reel Series Name - Ultegra
Line Capacity main spool Nylon(mm-m)(Mono) - 0.35-550/0.40-400/0.45-300
Weight JP/EU Model g - 600 g
X Ship - Yes
HAGANE Gear - Yes
Gear ratio 1 - 4.3:1
Spool Size - 14000
Line Retrieve/Crank cm - 103
Silent Drive - Yes

Youtube videá

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Napísať recenziu!