google-site-verification=FifK-GqXn_lvkZJ108R9rTupQNjQxacHq0msZ74ZeT0

Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania a analytické účely naša stránka používa funkcie cookies.

Menu

Shimano - Baitrunner X-Aero 6000 RA

Cena s DPH:
204.95€
160.90€ (134.08€ + DPH)
Zľava: 44.05€
Zľava: 21%
Doručenie: Zdarma
Kód produktu: BTXAR6000RA
Výrobca:
Veľkosť
6000

Popis:

Baitrunner X Aero kombinuje výhody a vymoženosti tradičného baitrunnerového navijaku s odhozovými parametrami kompaktného Big Pit navijaku.

Práve vynikajúcich odhozových vlastnosti dosahuje použitím veľmi rozmerné cievky Aero Concept, ktorá má výrazne väčší priemer než cievka klasických rozmerov. Navijak Baitrunner X Aero tiež využíva perfektné špičkovú pokládku vlasca Aero Wrap II, kombinovanú s dvojrýchlostné osciláciou. Ďalšou výhodou cievky veľkého priemeru je schopnosť uložiť takmer 1 meter vlasca na jediné otočenie kľučkou, čo je obzvlášť dôležité pre chytanie na veľké vzdialenosti.

Pre uspokojenie potrieb moderných rybárov sú modely veľkostí 8000 a 10000 vybavené jednoduchou kľučkou, ktorá umožňuje prenášať väčší výkon pri navíjaní ako dvojitá kľučka, ktorou je vybavený menší model 6000. Hybridný telo navijaka Baitrunner X Aero má čiernu saténovú povrchovú úpravu. Vlasový klip na rotora z XGT-7 chráni vlasec pred možným poškodením.

Za viac ako dvadsať rokov sa navijaky Shimano Baitrunner stali najpopulárnejšími specimen navijaky. Ich služby využívajú milióny rybárov v celej Európe. Teraz sa rozšírením ponuky o navijak s cievkou programu Aero Concept, s jednoduchou kľučkou väčších rozmerov a saténovo čiernym povrchom, bude úspešná tradícia rozvíjať mnoho ďalších rokov.

veľkosť cievky 6000
hmotnosť navijaka (g) 615
guličkové ložiská - typ S A-RB
guličkové ložiská (ks) 8
jednocestné ložisko (ks) 1
prevodový pomer 4,6:1
návin na 1 otočenie kľučky (cm) 96
materiál tela XGT-7
typ kľučky dvojitá
materiál cievky hliník
kapacita cievky (mm / m) 0,30 / 320
Náhradná cievka áno - hliníková
program aero Dynamics
maximálna brzdná sila (kg) 5

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Napísať recenziu!