Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania a analytické účely naša stránka používa funkcie cookies.

Menu

Zavážacia loďka - Vegaboat Mini so stojanom AKCIA!!!

Cena s DPH:
799.00€
699.00€
Doručenie: Zdarma
Kód produktu: VEGABOATS-3
Výrobca:

Na tieto produkty sa nevzťahuje zľava vernostného systému.

Popis:

Zavážacia loďka VegaBoat Mini poskytuje dostatočnú stabilitu a výkon, aký potrebujete pri pohodovej vyvážke. Teraz v akciovom sete aj s čiernym nerezovým stojanom (stojan neobsahuje nožičky)!

Evolučný model Vegaboat Mini ponúka novú a vylepšenú verziu diaľkového ovládania a lodnej antény. Loď sa teda oveľa jednoduchšie a lepšie ovláda, prenos signálu je taktiež oveľa lepší aku u starších verzií. Zlepšená bola aj riadiaca jednotka, ktorá zaisťuje väčšiu spoľahlivosť loďky.

Verzia 5.8 GHz:
Nový model zavážacej loďky pracujúcej na globálnej frekvencii 5.8 GHz. Vďaka nej je možné dosiahnuť lepšieho a spoľahlivejšieho prenosu signálu a väčších vzdialeností. Loďka pracuje s rozšírenou pokrokovou technológiou. Užívateľská frekvencia môže byť vybraná samotným softvérom (už viac nie je treba žiadny kryštál), prípadne si môžete manuálne vybrať ľubovoľnú frekvenciu, ktorá Vám bude vyhovovať.

Upozornenie: Pri použití pletenej šnúry ako šokového náväzca dávajte veľký pozor pri pokladaní montáže. Pletené šnúry majú tendenciu plávať na hladine a po tom, ako položíte pri zavážaní montáž sa môže stať, že vďaka vlastnostiam samotnej šnúry bude aj napriek ochrannej mriežke do vrtule namotaná. Keď sa to stane, môže dôjsť k poškodeniu alebo dokonca úplnému spáleniu hnacieho motora vrtule. Preto vždy po položení montáže najskôr dopnite šnúru, čím ju dostanete bezpečne pod hladinu a až potom môžete nad miestom bezpečne preplávať.

Dôležité nastavenie pred samotným použitím:

1. Na brehu je potrebné nastaviť chod oboch motorov, teda zapnúť ovládač, zapnúť loďku a otočný ovládač vľavo hore na vysielači nastaviť do polohy, kedy sa pri rozjazde začnú točiť obidva motory v rovnakú chvíľu.

2. Vľavo od hlavného ovládača (dopredu/dozadu) sa nachádza nastavenie rýchlosti otáčok. Pri posunutí páčky dopredu docielite maximálneho výkonu motorov.

3. Dole pod hlavným ovládačom je umiestnený smerový ovládač. Používajte pri bočnom vetre alebo proti prúdu, kedy loďka nedrží správny smer.

Technické parametre:

Rozmery: 540 mm x 380 mm x 220 mm
Hmotnosť loďky: 4.0 kg (vrátane diaľkového ovládania a batérií)
Hmotnosť batérie: 2.4 kg (vrátane lodnej batérie a batérie pre diaľkové ovládanie)
Komory: 1
Kapacita návnady: približne 1.5 kg
Systém napájania: 12 V DC
Dosah: 200-500 metrov v závislosti od počasia a okolitých podmienok
Svetlá: 2 biele predné, 2 modré bočné, 3 signalizujúce stav batérií (zel./žl./čer.), 1 modré pre otvorenie komory, 1 biele pre zachytenie háčika
Diaľkové ovládanie: 4 kanály, 5.8 GHz
Pohon: 2x bezúdržbová lodná skrutka
Prevádzková doba (pri maximálnej rýchlosti): cez 1 hodinu

Obsah balenia:

Zavážacia loďka
4-kanálové diaľkové ovládanie
12 V 7.0 Ah akumulátor s oloveným článkom pre zavážaciu loďku
8x AA 1.2 V 1500 mAh Ni-MH tužkový akumulátor pre diaľkové ovládanie
AC-DC 12 V domáca nabíjačka pre zavážaciu loďku
AC-DC 12 V domáca nabíjačka pre sadu diaľkového ovládania
Vak na zavážaciu loďku
Čierny nerezový stojan

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Napísať recenziu!