Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania a analytické účely naša stránka používa funkcie cookies.

Menu

Sportex Competition SPOD 13ft 5lb

Cena s DPH:
169.96€
106.65€
Kód produktu: 144500
Doručenie: Zdarma
Ľahký, štíhly vysoko výkonný kaprársky prút, s ktorým môžete pracovať isto, presne a nahadzovať aj na ďaleké vzdialenosti. Má robustné, ale ľahké SIC očká-prvé očko s priemerom až 50mm. Vyvážená stredne rýchla akcia prútu! 10 ročná záruka od SPORTEX.
Výrobca:

Popis:

Ľahký, štíhly vysoko výkonný kaprársky prút, s ktorým môžete pracovať isto, presne a nahadzovať aj na ďaleké vzdialenosti. Má robustné, ale ľahké SIC očká-prvé očko s priemerom až 50mm. Vyvážená stredne rýchla akcia prútu! 10 ročná záruka od SPORTEX.

Firma SPORTEX sa rozhodla do tejto kategórie vniesť prút, ktorý za svoju cenu odvedie množstvo tvrdej práce pri kŕmení. Prúty majú dostatok sily na odhadzovanie ťažkých kŕmnych rakiet s veľkou presnosťou. Takisto je prúty môžné použiť aj pri love na riekach a nutnosti používať olová ťažšie ako 200g.
Na všetky blanky SPORTEX sa vzťahuje 10-ročná záruka.

Kaprárske prúty SPORTEX Competition SPOD - detail produktu:
Prúty sa vyrábajú z vysoko modulovaných uhlíkových vlákien, ktoré im dávajú tie správne vlastnosti. Duplon použitý na delenej rukoväti je príjemný na dotyk aj v chladných mesiacoch. Pohodlný úchop prútu zabezpečí ergonomické sedlo navijaku FUJI DPS. Toto sedlo so šírkou 20mm pojme skutočne veľké navijaky. Odolné dvojpatkové SIC očká znižujú trenie pri nahadzovaní a umožňujú predĺžiť hody. Prút je dizajnovaný matným lakom s decentným, ale kontratným modrým vyviazaním očiek.

Kaprárske prúty SPORTEX Competition SPOD - kľúčové vlastnosti
- konštrukcia z High-modulus karbónu
- pomer cena/výkon
- dvojpatkové FUJI SIC očká
- stredná akcia
- sedlo navijaku FUJI DPS
- delená rukoväť z Duplonu
- elegantný blank s 10-ročnou zárukou v matnom prevedení

V krátkosti o firme SPORTEX
Nemecká spoločnosť SPORTEX sa venuje vývoju uhlíkových materiálov už viac ako 60 rokov. Ich výrobky sa používajú v leteckom priemysle, vo formule 1 a všade tam, kde sa vyžaduje kombinácia ľahkosti, pevnosti a pružnosti materiálu.
SPORTEX je lídrom v stavbe rybárskych prútov bez kompromisov. Ich cieľom nie je produkovať nepreberné množstvo prútov, v ktorých sa nikto nevyzná, ale produkcia jedinečných prútov do špecifických situácií. Každý z nich má vlastné výrobné číslo. Všetky prvky prútov, od povrchového laku, cez materiál rúčok, sediel navijakov, očiek až po blanky, sú starostlivo vyberané v najvyššej dostupnej kvalite.
To, že SPORTEX nie je iba ďalšou firmou, ktorá sľubuje zákazníkom aj nemožné, dokazuje ich sebavedomie pri poskytovaní 10-ročnej záruky na všetky blanky prútov. Prúty SPORTEX si môžete odovzdávať medzi generáciami.

Parametre - SPORTEX Competition SPOD 13ft/5lbs
Dĺžka: 396cm
Vrhacia záťaž: 5lbs
Počet dielov: 2ks
Počet očiek: 6ks
Prvé očko veľkosť: 50mm
Posledné očko veľkosť: 16mm
Transportná dĺžka: 203cm
Hmotnosť: 398g

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Napísať recenziu!