Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania a analytické účely naša stránka používa funkcie cookies.

Menu

Sportex Competition Carp NT 12ft 3lbs - posledný kus!

Cena s DPH:
129.95€
84.50€
Kód produktu: 187144302
Doručenie: Zdarma
Štíhlý kaprový prut na lov na boilies, vysoký výkon a nízká hmotnost, blank dokazuje, že to je typický Sportex. Silný blank zajistí přesné hody na cíl je tak citlivý že zabrání vyřezáni háčku při zolávaní i nejdivočejších kaprů.
 
 
Výrobca:

Popis:

Štíhly kaprový prút pre lov nielen na boilies, vysoký výkon a nízka hmotnosť, blank dokazuje, že to je typický Sportex. Silný blank zaistí presné hody na cieľ je tak citlivý že zabráni vyrezaniu háčika pri zolávaní aj najdivokejších kaprov.
SPORTEX COMPETITION CaRP NT- dokonalé rybárske prúty

Rybárske prúty, lov kapra, štíhly, rýchly, ľahký blank, na lov kaprov na boilies, lov na ťažko. Kaprárske prúty novej generácie, pri vývoji týchto kaprových prútov sú použité najlepšie materiály.
SPORTEX Competition Carp prúty ukazujú, že sú ľahké, štíhle, výkonné a nemusia stáť majland. Prúty sú perfektné pre kaprárov, ktorí nechcú len ďaleko hádzať, ale očakávajú od prútu spoľahlivé zaseknutie ryby bez ohľadu na vzdialenosť a umožňujú rybárom vychutnať si súboj s rybou. Competition Carp poskytujú potešenie a tiež budú dobre vyzerať vo vašom stojane.

Produktová rada Competition NT
Dĺžka 3,6 m (12 ft)
Hmotnosť 284 g
Počet dielov 2
Počet očiek 6
Transp. dĺžka 1,88 m
Výrobca SPORTEX
Záťaž 3 lb
 
 

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Napísať recenziu!