Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania a analytické účely naša stránka používa funkcie cookies.

Menu

Sportex Advancer Carp Anniversary 12ft 3lb

Cena s DPH:
79.96€
64.80€
Kód produktu: 187151300
Doručenie: Zdarma

Špeciálna edícia 70. výročie prútov SPORTEX. Pri tejto príležitosti vám ponúkame prémiové prúty SPORTEX najvyššej kvality za bezkonkurenčné ceny.

Výrobca:

Popis:

Pri príležitosti 70. vyročia vám prinášame limitovanú sériu exkluzívnych kaprárskych prútov za bezkonkurenčnú cenu. Špičkové parametre blanku ktorý sme pre vás vyrobili z vysoko modulovaných uhlíkových vlákien so semiparabolickou akciou. Tak ako už je zvykom pri prútoch SPORTEX, rovnako aj Advancer Carp disponuje s exelentnými vrhacími schopnosťami priamo na vaše kŕmne miesto. Za skvelú cenu dostanete tenký blank, pevné sedlo navijaka a špičkové SIC očká v krásnom prémiovom dizajne. Oslávte s nami 70. výročie s vašim prútom SPORTEX Advancer Carp.

SPORTEX kaprové prúty:
Inovatívne kaprové prúty neprekonateľnej v kvalite.
Sportex kaprové prúty kombinujú znalosti v dizajne s optimálnou akciou a funkčnými vlastnosťami ako žiadne iné prúty. Vďaka kvalitným vysoko modulovaným uhlíkovým vláknam alebo optimálnej kombinácii kevlarových/vysoko modulovaných uhlíkových vlákien s technológiou HT-Cross-Winding spletaných pásov sme vytvorili prúty, ktoré ľudia dlhodobo vyhľadávajú. Vysoko kvalitné Fuji diely, ako sú najlepšie očká a sedlo navijáku dávajú prútom vynikajúci estetický vzhľad a úžitkovú hodnotu po mnoho rokov. Boli vyvinuté profesionálmi pre profesionálnych kaprárov - ľudí, ktorý chcú mať vo výbave to najlepšie.

Dôvody ku kúpe SPORTEX kaprového prútu

  • - 10 ročná záruka na blank
  • - top kvalita za dobrú cenu
  • - zdolávanie ryby na tieto prúty je skutočným zážitkom
  • - prúty v tenkom - modernom blanku
  • - prúty sú vhodné na ďaleké a presné hody
  • - každý prút má svoje výrobné číslo je jedinečný
  • - dlhá životnosť aj po 20 rokoch sú prúty ako nové
  • - nadčasový dizajn
  • - ak si kupujete rybársky prút SPORTEX tak si kupujete zážitok ktorý vám žiadny iný prút neposkytne

Synonymum TOP kvality, to je SPORTEX!
Rybárske prúty s unikátnou technológiou a vynikajúcou kvalitou sú na trhu už viac ako 60 rokov. Značka ktorá ponúka 10 ročnú záruku a naozaj nepozná žiadne limity. Najlepšie dostupné materiály ako Kevlar, Boron alebo Zylon použité vo výrobe, nájdete taktiež aj v leteckom priemysle a vo formule jedna. Žiadny iný prút neponúka takúto kombináciu sily, pružnosti a odolnosti. SPORTEX je prút na celý život a dedičstvo vášho syna aj vnuka...

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Napísať recenziu!