google-site-verification=FifK-GqXn_lvkZJ108R9rTupQNjQxacHq0msZ74ZeT0

Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania a analytické účely naša stránka používa funkcie cookies.

Menu

Solar - Podberák P1 BOW-LOC Landing Net Upgrade

Cena s DPH:
315.90€
Doručenie: Zdarma
Kód produktu: SOLP1BL42X
Výrobca:

Popis:

Už od prvých verzií pred 30-timi rokmi boli podberáky Solar Tackle Bow-Loc vrcholom designu podberákov.

Bow-Loc sa za tie roky vyvíjal a využíval pokrokov v nových a lepších materiáloch, výrobných procesoch a každý posledný model je opäť o niečo lepší. Je súčasťou Série P1 a je vyrobený z tých najlepších materiálov, ako napríklad telá z kombinácie 3K karbónu a ocele. Protitrecia systém ramien sa spustí jednoduchým stlačením a umožní tak vysunutie ramien. Jednoducho stlačte tlačidlo u kríža podberáku, kríž povolí, zložíte ramená a potom ich budete môcť vysunúť z kríža. Precízna anglická konštrukcia kríža podberáku je samo o sebe doslova umení. Celokarbonová rukoväť je tuhá, ľahká a je v nej zakomponovaný machanismus Solar Twist-Loc. Ten umožňuje rýchle a jednoduché predĺženie podberáku z 4ft na 6ft 9in. Nastavenie dĺžky rukoväti Vám pomôže si prispôsobiť podberák situáciu, v ktorej sa práve nachádzate.

Ramená dlhé 42in sú vyrobené z toho istého 3K tkaného karbónu, ako rukoväť a sú zakončené oceľovou koncovkou vyrobenú v Anglicku. Kombinácia týchto materiálov zaisťuje, že je podberák tuhý a pevný, ale zároveň celkovo neváži viac ako 800g, čo je neuveriteľné.

Laserom upravená nerezová koncovka podberáku, oceľové krúžky u zakončenie a na dotyk mäkká rukoväť z japonského shrink wrap materiálu sa perfektne dopĺňajú s jemnou rýchloschnúci sieťou s dvojito pletenými okami, ktoré zaručujú pevnosť siete. P1 Bow-Loc podberák síce nie je lacná záležitosť, ale vezmite si ho do ruky a okamžite pochopíte dôvod. Je to všestranný podberák, ktorý ponúka dlhú životnosť, štýl a prispôsobivosť situáciu.

Youtube videá

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Napísať recenziu!