google-site-verification=FifK-GqXn_lvkZJ108R9rTupQNjQxacHq0msZ74ZeT0

Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania a analytické účely naša stránka používa funkcie cookies.

Menu

Shimano - Ultegra 5500 XSD

Doručenie: Zdarma
Kód produktu: ULT5500XSD
Výrobca:
Veľkosť
5500

Popis:

Naviják Ultegra XSD spôsobil veľký poprask vo svete kapráriny ihneď po uvedení na trh. Matne čierny povrch v "neviditeľnom" prevedení dáva navijáku moderný vzhľad. Použité technológie v porovnaní s cenou takmer popierajú logiku.

Shimano taktiež po prvý krát použilo konštrukciu Parallel Body, ktorá zabezpečuje, že po upevnení navijaku na prút bude os cievky a rotoru rovnobežná z osou prúta, vďaka tomu dochádza k menšiemu treniu pri nahadzovaní a hladšiemu prechodu vlasca prvým očkom. Výsledkom je dosiahnutie väčšej vzdialenosti pri nahadzovaní. Nová konštrukcia citlivej a rýchlej okamžitej brzdy Instant Drag potrebuje k jej maximálnemu účinku jedinú otočku.

Maximálny brzdiaci účinok brzdy je až 15kg!! Uloženie prevodovky X-Ship zlepšuje účinnosť prenosu krútiaceho momentu pri zdolávaní, alebo navíjaní veľkej záťaže z veľkých vzdialeností. Technológia X-ship poskytuje ešte hladší chod, vyššiu tuhosť uložení a výrazne zvyšuje prenos výkonu. Určite zaujme aj príslušenstvo dodávané v balení s navijakom

- ložiská 4+1
- kapacita 0,30mm/ 390m
- prevod 5,3:1
- náhradná cievka
- telo kompozit XT-7
- váha 500g

Youtube videá

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Napísať recenziu!