Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania a analytické účely naša stránka používa funkcie cookies.

Menu

Shimano - TX-9B Carp 3,66m 12ft 3lb

Cena s DPH:
449.95€
404.96€
Doručenie: Zdarma
Kód produktu: TX9B12300SPC
Výrobca:

Popis:

Tribal TX-9 vizuálne zachytáva ducha a históriu tradičného lovu kaprov k dokonalosti. Kombináciou nenápadného „retro“ vzhľadu s najnovšou karbónovou technológiou je TX9 „modernou klasikou“, ktorá vyžaruje sebavedomie, kvalitu a meniacu sa hru na dlhé vzdialenosti.

Ak uprednostňujete „klasicky“ vyzerajúce kaprové prúty, ale chcete všetky výhody, ktoré môže priniesť najnovšia karbónová technológia, TX-9 si zamilujete. Tenký blank dokonale skrýva úžasnú dostupnú vrhaciu silu, zatiaľ čo korková rukoväť a sedlo navijaka Fuji DPS sú v súlade s tradíciou minulých časov. Je to závideniahodná kombinácia, ktorá veľa vypovedá o tom, aký ste typ rybára, a iste bude silným hráčom, nech lovíte kdekoľvek.

Pozoruhodný výkon odlievania, najmä modelov Intensity, na vás určite urobí dojem. Blank z High Modulus Full Carbon je vylepšený exkluzívnou technológiou Shimano Spiral X. Táto kombinácia sa takmer ničomu nevyrovná a ponúka nielen dlhšie hody, ale aj väčšiu presnosť. Pre doplnenie výkonu poskytujú najnovšie očká Kigan 3D Zirconia ľahkosť a výkon znižujúce trenie; zatiaľ čo Fuji DPS sedlo navijaku udrží váš navijak bezpečne zaistený.

V sortimente je päť modelov, ktoré pokryjú všetok váš rybolov. Ohromujúci 10' model je navrhnutý pre malé vody alebo rybárčenie z lode a má exkluzívnu akciu Intensity – ideálny pre väčšie ryby a lov na krátke vzdialenosti. K dispozícii sú tri 12' modely, vrátane Intensity vzdorujúce vzdialenosti, a pre ultimátne hody na veľké vzdialenosti 13' Intensity, ktorá bola na mieste aj v rukách najlepších svetových turnajových rybárov. Vďaka kombinácii tradičného „retro“ vzhľadu a špičkového nahadzovacieho výkonu je TX9 naozaj taký dobrý, ako len môže.

Rod Transport Length - meter

188 cm
Rod Length - meter
3.66 m
Guide Ceramic
Zirconia
No of Guides
6
Guide Brand
Kigan
Rod Feature
Spiral X / Hi-Power X
Commerical Blank Material Name
High Modulus Full Carbon
Rod Packing Material
Hardcase Bag
Rear Grip Material
Cork
Front Grip Material
Cork
Guide Frame Material
Stainless Steel K-Type or 3D
Reel Seat
Fuji DPS
No of Sections
2
Middle grip Material
Cork
Water Type
Freshwater
Test Curve
3.25 lb

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Napísať recenziu!