Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania a analytické účely naša stránka používa funkcie cookies.

Menu

Shimano - Tribal TX-5A Carp Intensity 3.96m 13" 3.50+lb 2pc

Cena s DPH:
259.95€
233.95€
Doručenie: Zdarma
Kód produktu: TX5A13INT
Výrobca:

Popis:

TX5 dokonale zapadá do vysoko ceneného radu prútov Tribal Specimen.

Jeden z najlepšie vyzerajúcich kaprových prútov na trhu, je nabitý najnovšou karbónovou technológiou a ponúka ohromujúcu rovnováhu medzi jemnosťou a výkonom. Pokiaľ je pre vás vzhľad vašich prútov rovnako dôležitý ako výkon, nebudete s TX5 sklamaní, vyzerajú senzačne a ostatní vám ich budú závidieť, výkon je jednoducho úžasný.

Pozoruhodne ľahký a tenký, silný odhadzovací výkon modelov Intensify otvorí novú oblasť pre váš lov na dlhé vzdialenosti, zatiaľ čo jemná povaha akcie špičky pri všetkých modeloch vzbudzuje dôveru pri zdolávaní rýb, aby ste si tento zážitok mohli naplno užiť. Srdcom TX5 je tenký karbónový blank Nanosheet, ktorý je vystužený 3K väzbou a obsahuje aj Biofibre pre väčšiu pevnosť. Pridanie ultraľahkých očiek PacBay Minima zvyšuje akciu a rýchlosť zotavenia špičky pri nahadzovaní, čo vám zaistí maximálnu vzdialenosť.

A ak by to nestačilo, prút dopĺňa zákazkové 3K sedlo navijaku a 3K polymérová rukoväť Winn Grip. Čo sa ti nepáči? V sortimente je šesť modelov, ktoré pokryjú všetok váš rybolov. Dva 10' modely sú určené pre malé vody alebo rybárčenie z lode a dodávajú sa s akciou 3,00 lb alebo Intensity. Toto je prvá akcia Intensity, ktorú sme vykonali v dĺžke 10', a hoci je krátka, dokáže vrhnúť 4oz vedenia na vzdialenosť 200 yardov!

K dispozícii sú tri 12' modely, vrátane Intensity na prekonanie vzdialenosti, ale pre ultimátne vrhanie na veľké vzdialenosti choďte na 13' Intensity a dosiahnite vzdialenosti, o ktorých ste len snívali. Vďaka kombinácii vzhľadu a výkonu dosahuje TX5 nové úrovne a má pocit kvality, ktorý pri prútoch strednej ceny tak často chýba.

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Napísať recenziu!