Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania a analytické účely naša stránka používa funkcie cookies.

Menu

Shimano - Tribal Carp TX1 10ft 300cm 3lb

Cena s DPH:
84.95€
59.90€
Doručenie: Zdarma
Kód produktu: TX1A10300
Výrobca:

Popis:

Produkt popredného svetového výrobcu rybárskych prútov a navijakov japonskej firmy Shimano.
Tribal TX 1 je dvojdielny kaprársky prút navrhnutý tak, aby spĺňal vysoké štandardy a v jeho prevedení nenájdete jediný ústupok od kvality a špičkových vlastností. 

Štíhly, matný čierny blank z uhlíkového kompozitu XT40 ponúka dostatočnú tuhosť pre dosiahnutie dlhých hodov a zároveň citlivosť pre zdolávanie tých najbojovnejších kaprov.

TX 1 splní Vaše očakávania a požiadavky na moderný nadčasový vzhľad dnešných kaprových prútov.


Nerezové SiH očká Shimano Hardlite výborne odolávajú aj veľkému zaťaženiu.
Prvé veľké očko má priemer 50mm a napomáha k dosiahnutiu maximálnych vzdialeností pri nahadzovaní. Taktiež zlepšuje chovanie vlasca pri love na veľkých vodných plochách.
Prvé dve očká sú dvojnožičkové a ďalšie tri sú jednonožičkové.


Blank je osadený spoľahlivým sedlom navijaku DPS a delenou EVA rukoväťou s hruškovitým ukončením pre bezpečné opretie o telo aj pri silovom zdolávaní. 
V prevedení s testovacou krivkou 3lb ponúka TX 1 výbornú, rýchlu akciu, ktorá je vhodná na ďaleké nahadzovanie ale aj pre zdolávanie z člna.


Matný povrch v kombinácii s čiernym lakovaním ešte umocňujú nádherný vhľad prúta.
Výnimočná hodnota nového prúta TX 1 rozbúcha srdce každého znalca. 

Špecifikácia:
XT Carbon - materiál XT je používaný v celom spektre prútu Shimano. Číslo za označením XT, napr. XT60, označuje kvalitu uhlíkových vlákien, ktorá bola pri výrobe použitá. Čím vyššie je číslo, tím silnejšie je uhlíkové vlákno. Pre získanie vybraných vlastností, napr. určitej akcii prútu, sú použité rôzne typy vlakien. (napr. XT 30/40/60)

Shimano Stainless Steel Hardlite Guides - očká Shimano Hardlite (SiH) poskytujú ideálnu rovnováhu medzi pevnosťou a výkonom vďaka kombinácii vložiek očiek a ľahkých, avšak mohutných, anodizovaných rámov z nerezovej ocele

Youtube videá

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Napísať recenziu!