google-site-verification=FifK-GqXn_lvkZJ108R9rTupQNjQxacHq0msZ74ZeT0

Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania a analytické účely naša stránka používa funkcie cookies.

Menu

Shimano - Navijak Beastmaster 14000 XC

Cena s DPH:
112.95€
89.90€
Doručenie: Zdarma
Kód produktu: BMBP14000XC
Výrobca:
Veľkosť
14000

Popis:

Beastmaster 14000 je základný navijak Shimano strednej rady zameraný na začínajúcich rybárov, ktorí chcú posunúť svoj lov kaprov na vyššiu úroveň, alebo pre tých, ktorí majú nižší rozpočet.

Vďaka funkciám prevzatým priamo z drahších modelov Shimano, ako je oscilácia Super Slow 5 a paralelné telo, je Beastmaster skvelým navijakom stredného až dlhého dosahu. S menom ako Beastmaster si môžete byť istí, že tento veľký, odolný navijak s dlhým odhadzovaním splní vaše očakávania. Ponúka vynikajúcu hodnotu za peniaze, ak ste nováčikovia v rybárčenie na veľké vzdialenosti alebo chcete druhý navijak pre lov kaprov alebo surfovanie, Beastmaster určite stojí za zváženie. Napriek tomu, že sa Beastmaster nevyrovná drahším a technicky vyspelejším navijakom Shimano, rozhodne vyzerá ako časť s rovnakou siluetou G Free Body ako špičkové navijaky Shimano s dlhým dosahom. A položenie vlasca Super Slow 5 Oscillation a Parallel Body vám pomôžu maximalizovať vzdialenosť vrhu bez ohľadu na vaše skúsenosti alebo schopnosti.

Napriek tomu, že je Beastmaster navijak Shimano s najnižšou cenou, stále obsahuje značné množstvo pokročilej technológie. Pokladanie vlasca s osciláciou Super Slow 5 je stále východiskovým pokladaním vlasca a ostatné navijaky sú posudzované a konštrukcia cievky AR-C má presne rovnaký profil ako u tých najlepších navijakov Shimano s dlhým dosahom. Obe tieto vlastnosti pomáhajú predĺžiť vrhaciu vzdialenosť. Pri používaní oceníte hladkosť a silu HAGANE Gear, zatiaľ čo prevodový pomer 4,3:1, ktorý natiahne 103 cm vlasca na jednu otáčku rukoväte, zaisťuje, že Beastmaster je rovnako dobrý v rýchlom navíjaní ako pri nahadzovaní. Pre sebaistú zdolávanie rýb môžete rýchlo upraviť maximálny odpor 20 kg jednoduchým minimálnym otočením gombíka okamžitého pretiahnutia, aby ste mali za všetkých okolností priamu kontrolu.

Hmotnosť: 680g

Kapacita 550 m - 0,35 mm

Počet ložísk: 2

Prevod: 4,3:1

Bez náhradnej cievky


 

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Napísať recenziu!