Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania a analytické účely naša stránka používa funkcie cookies.

Menu

Shimano - Baitrunner DL 2500 FB

Cena s DPH:
109.95€
83.90€
Doručenie: Zdarma
Kód produktu: BTRDL2500FB
Výrobca:
Baitrunner DL 2500 FB prichádza teraz ako novinka pre rok 2016 a patrí medzi obľúbené navijaky v kategórii navijakov s volnobežnou brzdou a zdolávacou prednou brzdou.
Tento navijak splní náročné očakávania svojou spoľahlivosťou, špičkovým remeselným spracovaním a využitím kvalitných materiálov.
Veľkosť
2500

Popis:

Baitrunner DL 2500 FB prichádza teraz ako novinka pre rok 2016 a patrí medzi obľúbené navijaky v kategórii navijakov s volnobežnou brzdou a zdolávacou prednou brzdou. Tento navijak splní náročné očakávania svojou spoľahlivosťou, špičkovým remeselným spracovaním a využitím kvalitných materiálov. Design prešiel rovnako modernizáciou a nové DL-ko určite zaujme svojím novým antracitovo čiernym povrchom. Zvládnutím náročných požiadaviek výroby vznikol spoľahlivý a veľmi výkoný baitrunner malej veľkosti. Tieto úžasný a jedinečný malý zázrak je dostupný vo veľkostiach 2500 a 4000. Spolu s týmito navijakmi sa otvárajú aj nové možnosti rybolovných techník s voľnobežnou cievkou. Malé baitrunnery sú unikátne na lov šťúk alebo zubáčov na mŕtvu rybku. Taktiež sú neprekonateľné na feeder a plávanú pri love kaprov, mrien, lieňov a bielych rýb. Konštrukcia pozostáva z najlepších dielov na základe všeobecne známych parametrov kvality firmy Shimano, telo a rotor z materiálu XT-7, tlakovo liata kovová hlavná cievka typu AR-C, náhradná grafitová cievka, Floating Shaft II a mnohých ďalších technických vymožeností.

Hmotnosť navijaka: 360g

Kapacita: 0,25mm/160m

Prevod: 4,8:1

Ložiská: 3 SSS guličkové + 1 valčekové

Návin na jedno otočenie kľučky: cca 68cm

Maximálny brzdný účinok: 3kg

Náhradná cievka: áno/ grafitová XT-7

Youtube videá

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Napísať recenziu!