Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania a analytické účely naša stránka používa funkcie cookies.

Menu

Shimano Alivio CX Heavy Feeder 13" (390 cm)

Cena s DPH:
70.94€
Kód produktu: ALCXHFDR
Doručenie: Zdarma

Prút Alivio na vstupnej úrovni je báječnou kombináciou kvality od firmy Shimano a cenovej prijateľnosti.

Výrobca:

Popis:

Prút je skonštruovaný z karbónu XT - 30 + Geofibre, blank je štíhly a je vybavený vysoko kvalitnú rukovätí, sedlom navijáku Shimano a očkami Shimano SiH.

Prút využíva týchto patentovaných systémov Shimano :

Geofibre :

Poslaním konštrukčného a vývojového tímu Shimano je prenášať technologické novinky do života rybárov všetkých úrovní. Hoci často špičkové technológie vytyčujú nové smery vývoja, chápeme a uznávame, že väčšina rybárov si nemôže dopriať využiť ich potešenie vďaka nákladom. A to je presne dôvod, prečo sme tak potešení uvedením materiálu GeoFibre na trh. Niet divu - ponúkame totiž novú konštrukciu prútov nižšej a strednej cenovej kategórie, ktorá zaručuje vysokú tuhosť, vysokú pevnosť v tlaku a pevnosť v ťahu. Uvedením materiálu technológie GeoFibre do radov Shimano v roku 2010 dávame jasný signál k milému rozlúčeniu s naším materiálom Fine Crystal Carbon, ktorý postupne nahrádzame. Prúty Shimano, postavené z materiálu GeoFibre posunú vlastnosti prútov na vyššiu úroveň - a sprístupní ich toľkých rybárom, ako nikdy predtým.

Navijákové sedlo Shimano :

Popri využívaní špičkových sediel navijakov Fuji, skonštruovalo Shimano vlastnú bohatú skupinu vlastných sediel navijakov. Tieto modely vytvorené spoločnosťou Shimano umožňujú využívať vždy špecifické riešenie sediel navijakov pre konkrétne typy prútov.

Shimano Hardlite Guides :

Očká Shimano Hardlite (SIH) umožňujú ideálnu rovnováhu medzi pevnosťou a výkonom vďaka kombinácii vložiek z oxidu hlinitého a ľahkých, ale mohutných anodizovaných oceľových rá

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Napísať recenziu!