google-site-verification=FifK-GqXn_lvkZJ108R9rTupQNjQxacHq0msZ74ZeT0

Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania a analytické účely naša stránka používa funkcie cookies.

Menu

Shimano - Aero XR C3000

Cena s DPH:
149.95€
126.50€ (105.42€ + DPH)
Zľava: 23.45€
Zľava: 16%
Doručenie: Zdarma
Kód produktu: AEROXRC3000
Výrobca:
Veľkosť
3000

Popis:

Aero XR je technicky vyspelý match a feeder navijak, ktorý obsahuje všetky atribúty požadované špičkovými súťažnými rybármi. Patrí medzi ne zariadenie proti spätnému chodu, ľahké telo a rotor CI4+ a pokročilé radenie HAGANE pre bezkonkurenčný výkon. Ak ste súťažný rybár alebo lovíte s plavákom alebo feederom a chcete navijak, ktorý zodpovedá vašim schopnostiam, Aero XR je riešením. Všetky navijaky sú perfektne vyvážené s najlepšími matchovými a feeder prútmi Shimano Aero X5, X7 a Pro, čo vám dáva závideniahodnú kombináciu, ktorá ponúka konkurenčnú výhodu. S ich super hladkými vodotesnými brzdami a dodatočným zariadením proti spätnému chodu môžete hrať ryby priamo z brzdy pri použití silnejších šnúr, spätným navíjaním pri použití jemných šnúr alebo pomocou kombinácie oboch.

Najmenšia veľkosť 3000 je ideálna na lov na plávanú a na feeder na blízko, stredná veľkosť 4000 je ideálna na lov s väčším plavákom alebo na feeder strednej vzdialenosti a najväčšia veľkosť 5000 je ideálna na dlhšie feederové práce alebo stredne ťažké feederové práce. .

S telom a rotorom G-Free CI4+ sú všetky modely pozoruhodne ľahké, pričom veľkosť 4000 váži iba 250 g, čo je citeľné zníženie v porovnaní s konkurenčnými modelmi rovnakej veľkosti. Ďalšou výhodou, ktorú môžete pocítiť, je presnosť odľahčenej rotácie, ktorá je výsledkom konštrukcie rotora CI4+ a technológie HAGANE Gear, X-SHIP, Silent Drive. Medzi ďalšie funkcie patria najlepšie za studena kované hliníkové cievky AR-C (vrátane náhradnej cievky) s redukciou vlasca na zníženie kapacity vlasca navijaka. V

äčší model 5000 má dodatočnú redukciu pre použitie s pletencom pri feedrovom love na veľké vzdialenosti. Sila je dodávaná veľmi priamou skrutkou v rukoväti a kovovou sponou na vlasec, ktorá je pevná a bezpečná, posilňuje rodokmeň feederového rybolovu XR. Z vizuálneho hľadiska je nenápadný „skrytý“ vzhľad modelu Aero XR ohromujúci a kombinovaný s pokročilá inžinierska technológia nemôže zlyhať, aby vzbudila vašu dôveru k výkonu na najvyššej úrovni.

Parallel Body - No
Oscillation Type - Varispeed II
Spare Spool - Yes
Line reducer - Yes
Oscillation Speed - Super slow 10
A/R Lever - Yes
G FREE Body -No
Spare Spool Material - Aluminium cold forged
Water Proof Drag -Yes
Drag Feature - Fightin' Drag
Material Body - CI4+
Spool Material - Aluminium cold forged
Rotor Material - CI4+
X PROTECT - Yes
Type of Reel - Spinning
HAGANE Body - No
Maximum Drag Force (kg) - 9
 
Line Capacity main spool Nylon(mm-m)(Mono)
0.25-210/0.30-130/0.35-100
 
Weight JP/EU Model g - 210 g
HAGANE Gear - Yes
Spool Size - 3000
MicroModule - No
Reel Series Name - Aero XR
X Ship - Yes
Gear ratio 1 - 5.0:1
Silent Drive - Yes
Line Retrieve/Crank cm - 73

Youtube videá