google-site-verification=FifK-GqXn_lvkZJ108R9rTupQNjQxacHq0msZ74ZeT0

Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania a analytické účely naša stránka používa funkcie cookies.

Menu

Shimano - Aero BB C3000

Cena s DPH:
74.95€
56.99€
Doručenie: Zdarma
Kód produktu: AEROBBC3000
Výrobca:
Veľkosť
3000

Popis:

Aero BB je navijak s prednou brzdou za skvelú cenu, ktorý ponúka všestranný výkon pre rybárov na plávanú a feeder a je vybavený zariadením proti spätnému chodu. Decentná grafika sa perfektne hodí k mnohým prútom Shimano, najmä k prútom Aero plavák a feeder. Ak ste športový alebo rekreačný rybár, ktorý hľadá najlepšiu kvalitu a zároveň pracuje s obmedzeným rozpočtom, extrémne cenovo dostupný navijak Aero BB je skvelou voľbou a obsahuje antireverzný chod na zdolávanie rýb spätným navíjaním.

Tento rad navijakov je k dispozícii v troch veľkostiach (3000, 4000 a 5000), aby pokryl väčšinu situácií pri love na plávanú, a je ideálny pre lov väčších rýb, ako sú kapre a pleskáče, na ľahký až ťažký feeder. Tento rad navijakov sa dokonale hodí k sérii prútov Aero X1 a Aero X3. Feederoví rybári tiež ocenia ľahko použiteľnú guľatú kovový klip na vlasec, ktorá je perfektná pre presné hody. Vnútri elegantného tela XT-7 G Free Aero BB je najlepšie hodnotené za studena kované Hagane Gear a systém X-Ship od Shimano. Táto kombinácia je známa svojim výkonným efektívnym navíjaním a dlhodobou spoľahlivosťou, ktorá zaisťuje, že si váš navijak udrží svoj špičkový výkon takmer neobmedzene dlho.

Ďalšie vlastnosti, ktoré vynikajú, sú cievka AR-C vyrobená z hliníka kovaného za studena pre lepšie nahadzovanie a vedenie vlasca, plus kľučka, ktorá sa skrutkuje priamo do hlavného prevodu pre priamosť „bez vôle“. A pokiaľ všetky tieto vlastnosti nestačia na to, aby vás presvedčili o kvalite a bezkonkurenčnej hodnote Aero BB, každý model je dodávaný s redukciou vlasca, ktorý znižuje kapacitu cievky navijaku, vďaka čomu sú všetky modely ideálne pre vlasce aj splietané šnúry.

 • Oscillation Type
  Varispeed II
  Water Proof Drag
  Yes
  Parallel Body
  No
  Spare Spool
  No
  Line reducer
  Yes
  Spool Material
  Aluminium cold forged
  Material Body
  XT7
  Drag Feature
  Fightin' Drag
  Rotor Material
  XT7
  Oscillation Speed
  Super slow 10
  A/R Lever
  Yes
  G FREE Body
  No
  Type of Reel
  Spinning
  HAGANE Body
  No
  Maximum Drag Force (kg)
  8.5
  Line Capacity main spool Nylon(mm-m)(Mono)
  0.25-210/0.30-130/0.35-100
  Weight JP/EU Model g
  240 g
  HAGANE Gear
  Yes
  Spool Size
  3000
  MicroModule
  No
  Reel Series Name
  Aero BB
  X Ship
  Yes
  Gear ratio 1
  5.0:1
  Silent Drive
  Yes
  Line Retrieve/Crank cm
  73

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Napísať recenziu!