google-site-verification=FifK-GqXn_lvkZJ108R9rTupQNjQxacHq0msZ74ZeT0

Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania a analytické účely naša stránka používa funkcie cookies.

Menu

Shimano - Aero BB 4000

Cena s DPH:
87.95€
66.90€ (55.75€ + DPH)
Zľava: 21.05€
Zľava: 24%
Doručenie: Zdarma
Kód produktu: AEROBB4000
Výrobca:
Veľkosť
4000

Popis:

Aero BB je navijak s prednou brzdou za skvelú cenu, ktorý ponúka všestranný výkon pre rybárov na plávanú a feeder a je vybavený zariadením proti spätnému chodu. Decentná grafika sa perfektne hodí k mnohým prútom Shimano, najmä k prútom Aero plavák a feeder. Ak ste športový alebo rekreačný rybár, ktorý hľadá najlepšiu kvalitu a zároveň pracuje s obmedzeným rozpočtom, extrémne cenovo dostupný navijak Aero BB je skvelou voľbou a obsahuje antireverzný chod na zdolávanie rýb spätným navíjaním.

Tento rad navijakov je k dispozícii v troch veľkostiach (3000, 4000 a 5000), aby pokryl väčšinu situácií pri love na plávanú, a je ideálny pre lov väčších rýb, ako sú kapre a pleskáče, na ľahký až ťažký feeder. Tento rad navijakov sa dokonale hodí k sérii prútov Aero X1 a Aero X3. Feederoví rybári tiež ocenia ľahko použiteľnú guľatú kovový klip na vlasec, ktorá je perfektná pre presné hody. Vnútri elegantného tela XT-7 G Free Aero BB je najlepšie hodnotené za studena kované Hagane Gear a systém X-Ship od Shimano. Táto kombinácia je známa svojim výkonným efektívnym navíjaním a dlhodobou spoľahlivosťou, ktorá zaisťuje, že si váš navijak udrží svoj špičkový výkon takmer neobmedzene dlho.

Ďalšie vlastnosti, ktoré vynikajú, sú cievka AR-C vyrobená z hliníka kovaného za studena pre lepšie nahadzovanie a vedenie vlasca, plus kľučka, ktorá sa skrutkuje priamo do hlavného prevodu pre priamosť „bez vôle“. A pokiaľ všetky tieto vlastnosti nestačia na to, aby vás presvedčili o kvalite a bezkonkurenčnej hodnote Aero BB, každý model je dodávaný s redukciou vlasca, ktorý znižuje kapacitu cievky navijaku, vďaka čomu sú všetky modely ideálne pre vlasce aj splietané šnúry.

Počet ložísk 4

Prevod 4,7:1

Kapacita 0,25mm/260m

Návin na jedno otočenie kľučky 75cm

Hmotnosť 290gr

Brzdná sila 10kg

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Napísať recenziu!