Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania a analytické účely naša stránka používa funkcie cookies.

Menu

Seven Oaks - Plynový ohrievač

Cena s DPH:
189.00€
176.99€
Doručenie: Zdarma
Kód produktu: 70181
Výrobca:

Popis:

Plynový posedový ohrievač, ktorý Vám zabezpečí teplo aj v tom najchladnejšom počasí. Moderný ohrievač vyrábaný v Nemecku vybavený s ochranou proti vznieteniu, bezpečnostnou poistkou proti nedostatku kyslíka a ochranou proti sklonu. To znamená, že ak by sa ohrievač raz prevrátil, plyn a plameň sa okamžite vypnú. Toto vykurovacie teleso vytvára teplý vzduch cez plynový horák . To vám poskytne požadované teplo ihneď po zapnutí ohrievača. Doska prekrýva plynový horák. Svetlo vyžarované plynovým ohrievačom je úplne teda vylúčené.

• Zabezpečí teplo v najchladnejšom počasí
• Jednoduché a tiché elektrické zapínanie
• Produkuje teplo ihneď po spustení
• Spĺňa najprísnejšie bezpečnostné smernice
• Nevyžaruje svetlo, neosvetľuje posed
• Vyrobený v Nemecku

Plynový posedový ohrievač je určený pre prevádzku so štandardnými 5 kg a 11 kg plynovými fľašami . Redukcia ventilu a plynová hadica je súčasťou balenia. Navyše, ohrievač môže byť tiež prevádzkovaný s malými kartušami . V tomto prípade je potrebné zakúpenie doplnkovej súpravy, ktorá obsahuje redukčný ventil so skrutkovým závitom a držiak pre závitové kazety.

Okrem toho, posedový ohrievač môže pracovať aj s malými kartušami . K tomu je možné dokúpiť sadu , ktorá obsahuje redukčný ventil so závitom a držiakom na kartuše .

Produkt je vhodný pre poľovníkov na vyhrievanie posedu alebo rybárov pre vyhrievanie bivaku.

Obsah balenia: Plynový ohrievač, držiak na prenášanie, hadicu s rýchlou spojkou a regulátor plynu pre 50m Bar (D, AT, CH) , stojan / nástenný držiak a návod na používanie.

PARAMETRE:

Vykurovací výkon: 600/1100/1600 W
Spotreba plynu: 50 - 120 gr/h
Rozmer: 325 x 175 x 365 mm
Hmotnosť: 2,9 kg

Youtube videá

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Napísať recenziu!