Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania a analytické účely naša stránka používa funkcie cookies.

Menu

Prút Fox Torque 12ft 4.5LB Marker Abbreviated Handle

Cena s DPH:
179.99€
118.79€
Doručenie: Zdarma
Kód produktu: CRD216
Výrobca:

Značkový prút Fox Torque 12ft 4.5lb TC

Náš zbrusu nový rad kaprovitých prútov je navrhnutý tak, aby preklenul priepasť medzi našou vstupnou úrovňou Warrior S a špičkovými radmi Horizon.

Popis:

Vďaka pokroku v uhlíkovej technológii sa nám podarilo použiť vysoko kvalitnú uhlíkovú konštrukciu, ktorá nám umožnila vyrobiť tyč, ktorá patrí medzi najsilnejšie a najľahšie, aké kedy boli v tejto cenovej kategórii vyrobené.

Podhodnotená kozmetika dáva týmto tyčiam „na mieru vyrobený“ vzhľad a tieto v kombinácii s neuveriteľným výkonom môžu koncového používateľa ľahko uveriť, že používali tyč s dvojnásobnou cenou! V ponuke je päť rybárskych prútov pozostávajúcich z troch skrátených modelov rukoväte a dvoch plných, chudých modelov Duplon. Okrem toho je k dispozícii značkovacia tyč s priemerom 4,5 lb a tyč s priemerom 5,5 lb, ktoré majú skrátené rukoväte. Všetky tyče v rozsahu krútiaceho momentu majú 18 mm sedadlá navijakov Fuji s čiernymi fixačnými krytmi, nehovoriac o našich vlastných čiernych vodiacich lištách so štandardne 50 mm krúžkom na tupo. • Kvalitná karbónová konštrukcia • Sedlo navijaku Fuji 18 mm • Čierne lišty Fox Fox • Čierne kryty a upevňovacie kapucne • Podhodnotená kozmetika • Dostupné rukoväte

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Napísať recenziu!