Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania a analytické účely naša stránka používa funkcie cookies.

Menu

Naviják Shimano Medium Baitrunner LC 5500XTB

Cena s DPH:
199.00€
145.65€
Kód produktu: MBTRXTBLC
Doručenie: Zdarma
Úspešné navijaky Big Baitrunner a Medium Baitrunner Longcast sú späť!!! A sú vybavené tými najlepšími technológiami ktoré firma Shimano ponúka.
Výrobca:
Veľkosť
5500

Popis:

Navijakom dominuje veľká AR-C cievka s pomalou osciláciou v kombinácii so systémom ukladania silónu Aero Wrap II. Táto kombinácia dovoluje dosahovať maximálnu vzdialenosť pri nahadzovaní. Na oboch typoch navijakov je použitý systém uloženiaprevodovky X-Ship, ktorý zaisťuje hladký prenos výkonu a stability dvojbodového uloženia pastorky v guľôčkových ložiskách.

Všetky štyri mimoriadne odolné zapuzdrované guľôčkové ložiská S A-RB a nová prevodovka HAGANE minimalizujú trenie a zvyšujú účinnosť prenosu výkonu z dlhej hlinikovej kľučky až na rotor. Oproti predchádzajúcim modelom, nový mechanizmus dokonalo prenáša vyšší krútiaci moment a silu pri navíjaní, čo ulahčuje zdolávanie úlovku a dáva lepšie pocítiť chovanie ryby a udice.

Big Baitrunner so svojimi obdivuhodnými nahadzovacími schopnosťami a výkonom je perfektný pre veľké vodné plochy, zatial čo Medium Baitrunner je ideálna volba pre stredne veľké vodné plochy, kde nepotrebujeme dosahovať extrémne vzdialenosti.

Oba typy navijakov sú dodávané s dvoma redukciami veľkosti cievky. Svojim vzhľadom v čiernom matnom prevední povrchu tieto navijaky nadväzujú na úspech a ohlas žiadaného navijaku Ultegra XTD.

Redukcie veľkosti cievky: (BIG: 1 x 10000 + 1 x 6000 a MEDIUM: 1 x 4500 + 1 x 3500)

Kapacita (m/mm): 390/0,30

Počet ložísk: 5

Prevodový pomer: 5,3:1

Váha (g): 560

Veľkosť cievky: 5500

Návin na jedno otočenie kľučkou (cm): 105

Youtube videá

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Napísať recenziu!