Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania a analytické účely naša stránka používa funkcie cookies.

Menu

Navijak Shimano Baitrunner ST 6000 RB

Doručenie: Zdarma
Kód produktu: BTRST6000RB
Výrobca:
Produkt popredného svetového výrobcu rybárskych prútov a navijakov japonskej firmy Shimano.
 
Veľkosť
6000

Popis:

Baitrunner ST 6000 RB patrí do základnej cenovej úrovne v kategórii spoľahlivých navijakov s volnobežnou brzdou a zdolávacou zadnou brzdou.
Je k dispozícii v rovnakých veľkostiach ako model DL ale obsahuje menej guličkových ložísk.
Telo a rotor z materiálu XT-7, ukladanie vlasca Varispeed, Super Stopper II, hliníková cievka AR-C, vyvážená dvojitá kľučka a mnoho ďalších vylepšení, to je len stručný prehľad mnohých konštrukčných parametrov.
Vo veľkosti 6000 ide o perfektný navijak na lov kapra, mreny, lieňa, alebo dravcov ako šťuka, zubáč, alebo úhor na ťažko.
Ideálna voľba pre kúpu originálneho baitrunneru od Shimana za zaujímavú cenu!!

Parametre:
Model: BTRST6000RB
Veľkosť: 6000 RB
Kapacita: 0,30mm/270m
Hmotnosť: 550g
Prevod: 4,6:1
Ložiská: 1 SSS guličkové + 1 valčekové
Typ oscilácie: Varispeed
Náhradná cievka: nie
Návin vlasca na jedno otočenie kľučky: cca 85cm
Rukoväť: dvojitá
Maximálna brzdná sila: 6kg

Špecifikácia:
Varispeed oscilácia - Uhol ukladania vlasca na cievku, ktorý znižuje množstvo navinutých vrstiev na cievku pre ďaleké hody. Pri tomto krížovom navíjaní je 5 uložení vlasca na jednu osciláciu. Revolučný systém Shimano Varispeed tvoria dva špeciálne navrhnuté prevody. Jeden je oválneho tvaru, druhý má nápadný štvorcový tvar. Výsledkom je dokonalé paralelné uloženie vlasca a zlepšená presnosť náhodu.

Super Stopper II – Pomocou zádržného systému Super Stopper II pri nastavení proti spätnému chodu nebudete cítiť žiadny ťah na kľučke. Nulový voľný pohyb späť na kľučke zaistí Super Stopper II. Výhody systému sú dobré využiteľné pri mikronastavení feedrových špičiek alebo v dokonalejších technikách prívlače.

AR-C Spool - Nová konštrukcia cievky s okrajom v tvare "V" umožňuje odmotávanie vlasca z navijaku v menších slučkách, prejavom čoho sú dlhšie a presnejšie hody. Cievka AR-C minimalizuje nebezpečie zamotania vlasca.

Dyna-Balance – Systém redukuje kmity navijaku a zaisťuje jeho veľmi hladký chod.

Power Roller – Špeciálne prevedenie Shimano Power Roller výrazne znižuje riziko zapletenia vlasca pri navíjaní a je veľkou výhodou pri použití ako tenkého vlasca, tak aj hrubšej splietanej šnúry.

Biogrid - Špeciálne upravené madlo kľučky pre ľahší a pohodlnejší úchop.

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Napísať recenziu!