Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania a analytické účely naša stránka používa funkcie cookies.

Menu

Nash Stojan Na Vedro Double Spod Station

Cena s DPH:
49.99€
Doručenie: 4.99€
Kód produktu: T2081
Výrobca:

Popis:

Pomôcka pre kŕmenie, ktorá Vás posunie ďalej bez ohľadu na to, či ste práve na kaprárskych pretekoch, alebo sa venujete klasickému letnému lovu.​

Pevný kovový rám so štyrmi klasickými BFS závitmi pre uchytenie dlhých vidličiek je dizajnovaný tak, aby ste do neho mohli ľahko a rýchlo posadiť 10 alebo 17 litrové vedro Rectangular Bucket a nastaviť si výšku návnady presne podľa potrieb. Môžete tak rýchlo opätovne plniť Spomb bez nutnosti ohýbania alebo pohybu medzi jednotlivými hodmi, výmenou nástrahy, tlačenie method mixových gulí alebo výrobu ďalšieho kalového mixu do rakety.


Obdĺžnikový stolček na strane Vám umožní odložiť si náprstník, krabičku s plovkami a ďalšiu bižutériu tak, aby bola vždy po ruke. Súčasťou je kovové očko, na ktoré zavesíte nespočetné množstvo náhradných náväzcov aj s nástrahami, čo oceníte, keď to bude so zábermi hektické. Háčik zase príde vhod pre zavesenie uteráka, alebo saku s s boilies, ktorý tak môžete mať po ruke, keď bude potrebné kobrovať.

Na opačnej strane je menší rámik, do ktorého môžete uložiť misku slúžiacu na odloženie hotových montáží s PVA sáčkom alebo samotné PVA pančuchy. Alebo v nej môžete mať vodu pre upravenie vlhkosti kŕmnej zmesi vo vedre. Rovnako tak si s ňou môžete jednoducho umyť ruky po tvrdej práci s krmením.

Dva klasické závity na strane slúži na uchytenie rohatinek Butt Locks (nie sú súčasťou), do ktorých si pripnete prúty pevne k celému systému Spod Station, keď už ste s kŕmením skončili.

K dispozícii sú dve veľkosti, pričom Double Spod Station pojme dve vedierka, vďaka ktorým môžete mať na výber viac druhov kŕmenia pre masívnejšie kŕmenie s väčším množstvom.

Poznámka: Búrkové tyče (nohy), ani vedierka nie sú súčasťou balenia.

Rozmery: 88x28 cm

Youtube videá

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Napísať recenziu!