Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania a analytické účely naša stránka používa funkcie cookies.

Menu

Nash - Sada Signalizátorov Siren R4 Alarm 4+1

Cena s DPH:
899.99€
764.99€
Doručenie: Zdarma
Kód produktu: T2984
Výrobca:

Popis:

Prvé hlásiče vyrobené tak, aby boli použiteľné na celom svete a na všetkých typoch vôd, či už na malých alebo obrích jazerách. Siren R4 je novým štandardom pre presnú a citlivú indikáciu záberu.

Príposluch R4 je vybavený alarmom proti krádeži, ktorý zabezpečuje, že ak by sa spárovaný alarm R4 vypol v snahe ukradnúť Vám ho, priposluch R4 okamžite vydá vysoký dvojtónový zvukový alarm. Funkciu alarmu proti krádeži je možné aktivovať a deaktivovať počas niekoľkých sekúnd.

Ešte nikdy nebolo vložené toľko pokročilých a prevratných funkcií do jedného hlásiča. Hlásiče Siren R4 prevzali všetky funkcie z ikonických hlásičov Siren R3, keď ešte do nich boli pridané o ďalšie funkcie a všetko zabalené do nového dizajnu. Hlásiče Siren R4 ponúkajú ešte vyšší level v indikácii záberu - Inteligentné snímanie je ešte inteligentnejšie.

Sensitivity

R4 signalizuje iba skutočné zábery od kaprov - nahromadená tráva alebo vietor na Vašom vlasci Vás už nebude viackrát rušiť. R4 tieto nechcené falošné zábery vie eliminovať a to vďaka svojej pokročilej funkcii Wave Sensing a Speed ​​Sensing. Ešte nikdy nebol stvorený taký hlásič, ktorý by toto eliminoval.

Roller Wheel Sensing

Valček hlásiča R4 bol vybavený funkciou Speed ​​Sensing, ktorá má svoje špecifické vlastnosti v rýchlosti snímania. Skvelým príkladom v praxi je zimný lov na Zig Rig, kedy sa očakáva pomalý pohyby vlasca.

speed Sensing

Táto funkcia má dve úrovne v snímaní rýchlosti pohybu vlasca cez valček a to, keď je pohyb vlasca väčší ako 1 alebo 2 cm za sekundu. Vďaka tejto funkcii sa eliminujú falošné zábery. Obe tieto nastavenia tiež obsahujú inovatívne Drift Sensing Safeguard.

wave Sensing

Táto funkcia eliminuje falošnú indikáciu záberu a má tiež technológiu snímania vĺn, ktorá eliminuje falošnú indikáciu spôsobenú silným vetrom či vlnami alebo pri rybolove z lode. R4 zaznie vtedy, keď je pohyb vlasca vpred alebo vzad väčší ako 1 alebo 2 cm za sekundu a pohyb vlasca vpred či vzad v dĺžke 15 alebo 30 cm. R4 má dve úrovne tejto funkcie Wave Sensing, keď obe tieto nastavenia obsahujú Drift Sensing Safeguard.

Drift Sensing Safeguard

Táto revolučná funkcia inteligentného snímania pohybu vlasca funguje proti indikovaniu nechceného driftovania vlasca, ktorá funguje tak, že nesignalizuje zvukovo ani vizuálne záber, napríklad pri unášaní a prieťažnosti vlasca trávami. Alebo aj tiež prieťažnosti vlasca pri vysokom vetre, kedy závažate Vaše montáže na dlhšiu vzdialenosť.

Drop Back Sensing

Pri indikácii záberu, kedy sa vlasec uvolňuje (,, Padák ''), je signalizovaný troma zostupne nízkymi tónmi, ktoré sa líšia od tónu pre pohyb vlasca vpred.

Guiding Light

Režim Homecoming je esovou funkciou R4, je stvorená špeciálne pre rybárov, ktorí radi zavážajú svoje montáže. Guiding Light je zadná LED dióda na R4, podľa ktorej sa môžete pri vyvážaní montáží vďaka nim orientovať a vrátiť sa bezpečne späť na breh svojho rybárskeho miesta.

Tieto LED diódy sa zapínajú pomocou príposluchu R4. Možno ich zapnúť jednotlivo alebo všetky naraz. Vďaka dosahu odposluchu R4 až na 750 m, môžete tieto zadné LED diódy zapnúť aj z lode, keď sa vraciate späť na breh zo zdolávania alebo kladenia montáže. Vďaka tejto funkcii si už viackrát neprejde cez ostatné vyvezený prúty. Táto funkcia Vám pomôže premôcť fóbiu z nočného záberu alebo vyváženia montáží.

Next Level Stealth

Ďalšou funkciou, ktorú hlásiče R4 ponúkajú ako prvé, sú tri možnosti nastavenia stlmenia. Teraz si môžete vybrať prejav hlásiča, podľa Vašich potrieb. Hlásič je možné nastaviť tak, aby svietila LED dióda a zvuky boli výpnuté, alebo aby LED dióda nesvietila a zvuky boli zapnuté. V neposlednom rade je tu možnosť nastavenia na režim Covert Mode. To znamená, že je výpnutá LED dióda aj zvuky a všetok prejav hlásiča preberá odposluch.

technické špecifikácie

R4 Alarms

● Homecoming režim pre orientáciu za tmy pri love z lode alebo vyvážky.

● Päť režimov nastavenia citlivosti hlásiča.

● Osem možností nastavenia tónu a hlasitosti.

● Nastaviteľné farby LED diódy - červená, modrá, biela, zelená alebo fialová.

● vystúpená LED dióda pre viditeľnosť zo všetkých uhlov.

● Dve nastavenie úrovne jasu pre každú farbu LED diódy.

● Hlásiče sú dodávané s MMCX konektorom, ktorý umožňuje pripevnenie Nash Slap Heads a Bobbins na hlásiče.

● Pulzujúca LED dióda a konektor MMCX pre swingery Nash Night Glo.

● Zníženie rozdielu zvukov pri znížení tónov.

● Tri konfigurácie stlmenia

● Výstraha vybitej batérie.

● Integrované vyberateľné pogumované uši.

● 100% vodotesné.

● Matná čierna mäkká gumová povrchová úprava.

● Matice pod hlásičom slúžiace na vyrovnanie hlásiča na vidličke alebo stojane.

● Gumené podložky na závite hlásiča.

● Dodávané s ochranným puzdrom z mäkkého PVC.

● Napájanie 2 x AAA batériami. (Nie sú súčasťou balenia)

● K dispozícii jednotlivo alebo v 2, 3 a 4 sadách.

Youtube videá

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Napísať recenziu!