google-site-verification=FifK-GqXn_lvkZJ108R9rTupQNjQxacHq0msZ74ZeT0

Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania a analytické účely naša stránka používa funkcie cookies.

Menu

NASH KEY CRAY STABILISED BOILIES 15mm 1KG

Cena s DPH:
15.99€
11.19€ (9.33€ + DPH)
Zľava: 4.80€
Zľava: 30%
Doručenie: 4.99€
Kód produktu: B9902
Výrobca:
Veľmi úspešná zmes The Key bola poupravená a doplnená o unikátnu múčku zo sladkovodných rakov, aby sa stala ešte viac účinná.​

Popis:

Ktokoľvek ho pozná, vám potvrdí, že nenájdete väčšieho suchára, viac cynického Blaby než je Gary Bayes. V žiadnom prípade to nie je človek, ktorý sa nechá nachytať marketingovými ťahmi a jeho rybárske vybavenie je toho skvelým dôkazom. Raz si šiel zachytať na belgický kanál s jedným z našich belgických priateľov. Druhý deň ho Gary požiadal, aby mu postrážil jeho výbavu, než si odskočí do obchodu pre nákup. Na to dostal odpoveď: "Neboj Gary, tú tvoju výbavu tu môžeš nechať ležať pokojne celý rok a nikoho ani nenapadne, aby ju čmajznul ..." To Garyho dokonale vystihuje.

Myslím, že som ho nikdy nevidel tak nadšeného od doby, čo nám dorazili prvé vzorky olihňového extraktu až do momentu, než dorazili vzorky múčky z rakov. Hneď si to získalo moju pozornosť.
Gary si opatruje kapry v jazierku už viac ako 20 rokov a má s nimi veľmi intímny vzťah. Reakciu, ktorá nastala po tom, čo im prvýkrát dal túto múčku, ešte nikdy predtým nevidel. Museli sme to brat naozaj vážne a obratom sme dali do obehu na testovanie niekoľko variantov zmesi. Bohužiaľ, rovnako ako predchádzajúceho testovania olihňového extraktu, výsledky sa dosť líšili. Na niektorých vodách mali rybári excelentné výsledky ihneď po prvom použití a na niektorých vodách naopak nefungovalo vôbec.

 

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Napísať recenziu!