Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania a analytické účely naša stránka používa funkcie cookies.

Menu

Nahadzovací Sonar Deeper Smart Chirp+ 2.0

Cena s DPH:
399.00€
379.99€
Doručenie: Zdarma
Kód produktu: itgam0997
Výrobca:

Popis:

Deeper Chirp+ 2

Užite si rybárčenie, ako ste ho doteraz nepoznali: jasný obraz a dokonalá presnosť sonaru CHIRP + 2 v spojení s aplikáciou Fish Deeper ™. Teraz si môžete plánovať, zaznamenávať a analyzovať svoje rybárske výpravy a vytvárať vlastné batymetrickom mapy.

Najvýkonnejší nahadzovací sonar

Neuveriteľné rozpoznávanie objektov a presnosť v extrémnych hĺbkach
Vďaka rozpoznávania veľkosti rýb na 1 cm budete môcť ľahko určiť cieľový druh, aj keď bude súčasťou veľkého hejna rybiek, alebo sledovať aj tie najdrobnejšie návnady pri vertikálnom vláčení. Šum pri hladine je minimálny, takže sa môžete spoľahnúť na presné hodnoty sonaru aj vo veľmi plytkej vode a dokážete nájsť ryby už 15 cm pod hladinou. Naopak dokážete rozlíšiť ryby aj vo vode hlbokej až 100 m.

Mimoriadny dosah vrhania a ľahká prenosnosť
Sonar CHIRP + 2 nahodíte až do vzdialenosti 120 metrov a vďaka výbornému spojeniu s vaším smart zariadením cez Wi-Fi nepotrebujete žiadne mobilné dáta ani internetové pripojenie. Vďaka malým rozmerom a malej hmotnosti sa skvele zmestí do rybárskej tašky aj do každého vrecka.

3 frekvencie lúča
Skenovaním oblasti širokouhlým lúčom 47 ° (100 kHz) objavíte miesta, kde sa ryby zhromažďujú. Lúč so stredným uhlom 20 ° (240 kHz) využijete k podrobnejšiemu preskúmaniu objavenej lokality. Na cieľový druh sa potom môžete zamerať veľmi podrobným lúčom s úzkym uhlom 7 ° (675 kHz).

Super rýchle nabíjanie

Viac úlovkov a menej starostí s dobíjaním sonaru CHIRP + 2. Až 15 hodín výdrže batérie, ktorá sa nabije na 100% len za 2 hodiny.

Jeden sonar pre všetky ročné obdobia a všetky typy rybolovu
Vyberte sa na ryby so sonarom Deeper CHIRP + 2 bez ohľadu na ročné obdobie alebo typ rybolovu. Chytajte ryby počas dňa aj cez noc, z lode alebo kajaku alebo napríklad na dierkach.

Chytanie rýb z kajaku / SUP -⁠ Sonar namontujete na kajak v priebehu niekoľkých sekúnd. Bez vŕtania, káblov a batérií. Perfektne padne do rybárskej tašky, takže je ideálny pre SUP lov. Skúste chytať na trolling a zmapovať terén alebo nahodiť a dosiahnuť aj do ťažko prístupných oblastí.

Chytanie rýb z lode -⁠ Ideálne do malých člnov. Nahoďte alebo chytajte na vláčením z pontónu, pramice, nafukovacieho člna alebo BELLY BOAT. Chytajte na trolling plynulo pri nízkej rýchlosti okolo 3 km / h a získajte presné údaje o dne, alebo nahoďte, ak sa potrebujete dostať do ťažko prístupných oblastí.

Lov na dierkach -⁠ Ako signalizačné zariadenie pri love na dierkach uľahčuje sonar Deeper CHIRP + 2 prechod medzí dierkami, pretože nevyžaduje žiadny zosilňovač ani káble. Stačí navŕtať otvor a hneď zistíte, kedy vaša ryba mieni zaútočiť.

Chytanie rýb z brehu -⁠ Stačí nahodiť sonar, pritiahnuť späť k sebe a máte všetky dáta, ktoré potrebujete. Teraz zistíte umiestnenie rýb, nájdete miesta, na ktoré sa chcete zamerať, a vytvoríte mapy jazera, vďaka čomu zistíte všetky potrebné informácie.


Inteligentné riešenie pre rybárov s aplikáciou Fish Deeper ™

Mimořádně podrobný a působivý obraz. Rozlište predátora od návnady a ryby od obrysů dna. Mimoriadne podrobný a pôsobivý obraz. Rozlíšte predátora od návnady a ryby od obrysov dna.
Prohlížejte si vegetaci, ryby, strukturu a obrys dna a zjistěte, jaká je tvrdost a konzistence dna. Zjistěte, jaká je hloubka a teplota vody. Prezerajte si vegetáciu, ryby, štruktúru a obrys dna a zistite, aká je tvrdosť a konzistencia dna. Zistite, aká je hĺbka a teplota vody.
Poznačte si svá oblíbená místa k rybaření, místa, ze kterých je možné vyplout, kde je možné kempovat, kde parkovat a další zajímavé lokality. Poznačte si svoje obľúbené miesta na rybárčenie, miesta, z ktorých je možné vyplávať, kde je možné kempovať, kde parkovať a ďalšie zaujímavé lokality.
Zapište si své úlovky spolu s použitými technikami, vybavením a návnadami a přidejte k nim snímky a podrobné poznámky. Zapíšte si svoje úlovky spolu s použitými technikami, vybavením a návnadami a pridajte k nim snímky a podrobné poznámky.

Fish Deeper ™ Premium
Jednoducho si naplánujte svoje výpravy a objavte vyše 50 000 máp jazier s aplikáciou Fish Deeper ™ - Moderný adresár všetkých rýb, po ktorých túžite. Objavte každý ostrovček, každú priehlbinu, každé zákutia, hejno a mnoho ďalšieho. Rýchlo nájdite tie najlepšie rybárske miesta, kde objavíte konkrétne druhy rýb v závislosti od hĺbky a terénu. K týmto údajom máte prístup z ľubovoľného zariadenia. Vďaka sonaru CHIRP + 2 môžete uplatniť prémiové členstvo na 3 mesiace ZADARMO.

5 ročná záruka na Deeper CHIRP+

Technické údaje:

Materiál: ABS plášť, titánové vložky
Kompatibilita: Od systému iOS 12.0 a Android 6.0 po najnovšie zariadenia so systémom iOS a Android
Typ sonaru: třífrekvenční CHIRP -⁠ Úzky CHIRP 675 kHz (uhol kužeľa 7 °), Stredná CHIRP 240 kHz (uhol kužeľa 20 °), Široký CHIRP 100 kHz (uhol kužeľa 47 °)
Rozpoznávanie objektov: 1 cm - úzky CHIRP, 2,4 cm - stredná CHIRP, 2,4 cm - široký CHIRP
Rozsah hĺbok: 15 cm - 100 m
Frekvencia skenovania: Až 15 / s
Režimy sonaru: Štandardné, lov z člna, lov na dierkach, lov z brehu pomocou GPS
Snímač teploty: Vstavaný snímač teploty (presnosť 0,2 ° C)
Prevádzková teplota: -20 ° C až 40 ° C
GNSS (Global positioning systems supported) - podpora systémov pre globálne určovanie polohy: GPS, GLONASS, Galileo, Beida, QZSS
Prevádzková doba: So zapnutou GPS až 9 hod, s vypnutou GPS až 15 hod
Technológia nabíjania: Rýchlonabíjanie, 80% za 60 min, 100% za 110 min
Vstavaná batéria: Lítium-iónová, dobíjacie, 3,8 V, 1300 mAh
Napájací adaptér (nie je súčasťou balenia, odporúča sa): Vstup 110 V / 220 V. Výstup microUSB, 5 V 2 A
Typ pripojenia: Wi-Fi
Dosah pripojenia: Stabilné pripojenie až do 120 m
Farba: Púštny piesok

Obsah balenia

Sonar CHIRP +
Kábel USB
Neoprénový obal
2 upevňovacie skrutky
Stručná príručka
Bezpečnostné predpisy
Kryt pre nočný rybolov

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Napísať recenziu!