Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania a analytické účely naša stránka používa funkcie cookies.

Menu

Nahadzovací sonar Deeper Smar Sonar Chirp+ Limitovaná zimná edícia

Cena s DPH:
319.90€
Kód produktu: ITGAM0279-1
Doručenie: Zdarma

Teraz so zimným balíčkom v cene 60 € ZDARMA (Termoska, nákrčník, krytka na nočné použitie )

Najdokonalejší nahadzovací sonar, aký je na trhu!

Wifi, GPS, Chirp+, 100m dosah, 80hĺbka sondovania

Výrobca:

Popis:

- rozlišovanie objektov už od veľkosti 1cm. To znamená oveľa dôslednejšie vykreslenie objektov a hejna rýb napríklad pod člnom.

- lokalizácia rýb už od vzdialenosti 15cm, teda je ho možné používať aj na extrémne plytkých revíroch, maximálny dosah je zväčšený až na 100m.

- 3-frekvenčné paprsky kombinujú široký a stredný uhol vykresľovania pre dôkladné vykreslenie dna, 7 stupňový úzky uhol následne umožnuje vykresľovať reliéf aj pod silnou vrstvou ľadu.

- CHIRP vykresľovanie reliéfu predstavuje absolútne dokonalé vykresľovanie, vďaka ktorému rozoznáte všetky detaily dna a budete úspešný na vašej rybačke.

Deeper Smart Fishfinder je unikátny sonar s doteraz najlepšou a pravidelne aktualizovanou aplikáciou, ktorý používajú príležitostní aj profesionálni rybári. Deeper vysiela zvukové signály, ktorých odrazy od predmetov okamžite spracováva a vizualizuje. To umožňuje zachytiť polohu aj relatívnu veľkosť rýb v hĺbke až 100 metrov! Zároveň poskytuje dôležité informácie o hĺble vody, teplote, hlavne však reliéfe a štruktúre dna. Jedná sa o prvú technológiu na svete, ktorá komunikuje priamo s vašim smartfónom alebo tabletom. Kompatibilita so zariadeniami iOS 5.0+, Android 2.3+. Bezdrátové pripojenie Bluetooth. Dosah do 40m. Čidlo teploty vody. Prevádzková teplota -20°C až 70°C. Batéria Lithium Polymer 3.7V 950mAh dobíjateľná. Napájací adaptér 110V / 240 V, micro USB. Aplikácia do smartphonu a tabletu je zdarma na stiahnutie a pravidelne dopĺňaná o nové funkcie!,

Nová vylepšená verzia bezdrátového sonaru DEEPER Chirp+, ktorá sa s telefónom resp.tabletom spája cez WiFi. Tento typ spojenia zaručuje väčší dosah a stabilitu spojenia. Dosah je max.100 metrov a hĺbkový rozsah až do 100 metrov. Verzia Deeper Chirp+ navyše ponúka GPS a extrémne dôkladné vykresľovanie dna technológiou Chirp.

Youtube videá

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Napísať recenziu!