google-site-verification=FifK-GqXn_lvkZJ108R9rTupQNjQxacHq0msZ74ZeT0

Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania a analytické účely naša stránka používa funkcie cookies.

Menu

Korda - Váha Digital Scale 132lb/60kg

Cena s DPH:
109.90€
Doručenie: Zdarma
Kód produktu: KSCD
Výrobca:

Popis:

Tieto digitálne váhy boli navrhnuté v spolupráci so špičkovým výrobcom Reuben Heaton tak, aby poskytovali všetko, čo od nich rybár môže potrebovať, a tiež aby zvládli váženie aj tých najťažších kaprov, ktorých ulovíte doma alebo v zahraničí.

Boli vyrobené tak, aby vydržali náročné podmienky pobytu na brehu za všetkých podmienok, a to vďaka vodotesnosti a odolnosti proti nárazom s kovaním z nerezovej ocele. Budú vážiť ryby až do hmotnosti 60 kg alebo v 1 oz / 25 g a sú ľahko čitateľné cez LCD obrazovku, ktorá má tiež zelené podsvietenie pre použitie v noci.

Sú veľmi ľahko použiteľné a boli navrhnuté s viacerými funkciami, ktoré napríklad umožňuje vynulovanie väčšiny vážiacich sakov, a akonáhle je hmotnosť zaznamenaná, možno ju uložiť do vnútornej pamäte, ktorá má kapacitu pojať až 50 uložení. Tieto digitálne váhy boli tiež navrhnuté tak, aby zabezpečili dlhú výdrž batérie a boli pripravené na použitie, kedykoľvek ich potrebujete použiť. Úhľadne zapadajú do puzdra Compac Scales, ktoré sa predáva samostatne.

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Napísať recenziu!