Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania a analytické účely naša stránka používa funkcie cookies.

Menu

KORDA PRÚT KAIZEN GREEN SPOD 12FT 2-DIELNE

Cena s DPH:
149.95€
Doručenie: Zdarma
Kód produktu: KRD018
Výrobca:

Pri výrobe kaprových prútov Korda Kaizen Green je použitá rovnako výkonná technológia ako pri vytváraní radu Platinum, ale sú vyrobené z cenovo prijateľnejších a ľahko dostupných materiálov.

 

Popis:

Preto rozširujeme náš sortiment kaprových Kaizen prútov, aby sme tak umožnili ich používanie širšiemu okruhu rybárov. Napriek dostupnejšej cene sú prúty Korda Kaizen Green vybavené dobre vyváženou akciou blanku, ktorá má vysokú pevnosť v tlaku. To zaisťuje rýchlejšie zotavenie a väčšie vrhacie vzdialenosti pri zachovaní našej charakteristickej presnosti radu Kaizen. Tieto prúty sú naozaj veľmi výkonné za nízku cenu.

Prúty Kaizen Green sa ľahko používajú a vďaka rýchlo sa zužujúcemu blanku dosahujú pôsobivú progresívnu silu. Pri zdolávaní rýb, akcia pod špičkou prútov absorbuje tlak s vojenskou presnosťou.

Prvýkrát budeme exkluzívne ponúkať tento prút Kaizen v 10ft variantoch. Tieto taktické 10ft prúty sú ideálne pre lov na menších revíroch, pre zdolávanie z člna a stalkingu, ale v prípade potreby môžu nahodiť až 135 metrov.

Rad Green obsahuje ľahké očká z nehrdzavejúcej ocele Sea Guide TDG, ktoré si zachovávajú pevnosť a ľahkosť. Okrem toho ponúkneme možnosť mať na 10ft prútoch keramické očká. (Len pre Európu). To najmä pre tých, ktorí chcú loviť so splietanými šnúrami a vlascami s tenkým priemerom. Rukoväte sú obalené japonskou zmršťovačkou s rozšírenou zadnou časťou; obsahujú aj štýlový butt cap s logom Korda so zelenými prvkami.

Kaprové prúty Kaizen Green majú povrchovú úpravu s nízkym leskom a nenápadným matným povrchom, ktorý im dodáva celkovo elegantný, nízkoprofilový vzhľad. Prúty Korda Kaizen Green boli navrhnuté tak, aby priniesli rovnakú úroveň dokonalosti a výkonu, akú rybári očakávajú od rodiny Kaizen, za rozumnú cenu.

Kľúčové vlastnosti:

Navrhnuté v Anglicku na základe Korda Kaizen špecifikácií
50mm navádzacie očko so 16mm očkom na špici pri modeloch 12 ft a 13 ft
40mm navádzacie očko s 12 mm očkom na špici pri modeloch 10 ft
Osadený a zalisovaný butt cap
Štandardne osadené očká Sea Guide TDG z ľahkej nerezovej ocele
C modely osadené keramickými Sea Guide BXTLSG očkami - pre použitie so splietanými šnúrami
Rukoväť s japonskou zmršťovačkou a rozšíreným koncom
Rýchlo sa zužujúci profil blanku pre vysokú pevnosť v ťahu
Matná povrchová úprava s nízkym leskom

Špecifikácia:

Hmotnosť: 385g

Výrobca: KORDA

Počet dielov: 2

Typ rukoväte: Plná / Shrink

Dĺžka: 12ft - 3,6m / 3,66m

Záťaž: 5lb

Youtube videá

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Napísať recenziu!