Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania a analytické účely naša stránka používa funkcie cookies.

Menu

KORDA Háčiky Longshank Beaked Barbed 10 ks - Veľkosť 6

Cena s DPH:
6.99€
Doručenie: 4.99€
Kód produktu: KLSB6
Výrobca:

Popis:

Pôvodná Korda Longshank X vychádzal z obľúbených, originálnych vzorov muškárskych háčikov, ktoré si našli obľubu u kaprárov vďaka svojmu tvaru a schopnosti zasekávania – teraz firma Korda urobila nové, oveľa silnejšie a ostrejšie.

Daniel Fairbrass znovu vylepšuje tento ultimátny háčik na lov kaprov. Dan, silne ovplyvnený svojimi podvodnými zážitkami, sa rozhodol urobiť dve veľké zmeny v jednom zo svojich obľúbených tvarov háčika, vďaka čomu je ešte nebezpečnejší.

Prvou zmenou bolo vytvorenie háčika so zahnutou špičkou. Počas testovania poskytovala táto špička bezpečnejšie držanie háčika, čím sa výrazne zvýšil pomer zaseknutých a zdolaných rýb.

Ďalšou zmenou bolo obrátiť očko háčika ešte ďalej. Pôvodný vzor má oko otočené o 20 stupňov, nová verzia so zahnutou špičkou zvýšilo zahnutie očka na 40 stupňov. To pomáha háčiku sa extrémne rýchlo preklápať a otáčať v papuli kapra, čo zaisťuje trvalo dobré držanie háčika.

V súlade s pôvodným vzorom je Longshank Beaked kovaný so zvýšeným drôtom pre extra pevnosť a pri zachovaní jeho odolnosti s PTFE povlakom.

Balenie: 10 kusov.

Parametre:
•zahnutý hrot háčika
•očko zahnuté o 40 stupňov
•extrémne silný
•potiahnuté PTFE

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Napísať recenziu!