google-site-verification=FifK-GqXn_lvkZJ108R9rTupQNjQxacHq0msZ74ZeT0

Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania a analytické účely naša stránka používa funkcie cookies.

Menu

Korda Goo - Pango Supreme 115 ml

Cena s DPH:
18.49€
Doručenie: 4.99€
Kód produktu: KGOO52
Výrobca:

Popis:

Pango Supreme Goo je fantastická tajná zmes citrusového ovocia.

Spoločne vytvárajú kyslú a kyslú chuť, ktorá kapry znateľne prilákala. Pango Supreme vzniká ako prirodzená evolúcia zo svojho predchodcu, Mangonana Supreme, a znovu rozdúchava esenciu bezkonkurenčnej príťažlivosti manga. Vďaka rozsiahlemu testovaniu sa ukázalo, že je vysoko účinný pri získavaní rýchlych záberov, a to aj pri použití cez veľké kvantá návnady. Pango Supreme Goo priťahuje ryby svojou neodolateľnou arómou.

"Reakcia, ktorú som mal na Pango Supreme Goo, mi pripomína rovnakú reakciu, ktorú som mal, keď som prvýkrát použil Isotonic Supreme... a všetci vieme, ako to dopadlo" Neil Spooner

Pango Supreme Goo je žlté a ponúka dokonalú glazúru na návnadu a navyše vytvára vo vode zvodný žltý oblak. Každá vrstva predĺži dobu úniku, preto sa odporúča namáčanie a opätovné nanesenie po čase. Možno ho použiť do mletej návnady, sypkého krmiva a na vaše nástrahy na háčik. Zmes exotického ovocia vytvára synergiu, ktorá zaisťuje, že vaša nástraha zostane pre ryby neodolateľná.

Zmiešanie niekoľkých príchutí Goo za účelom vytvorenia prispôsobených kombinácií viedlo v priebehu rokov k uloveniu veľkých rýb pre tím Monster Carp. Prečo neskúsiť použiť Isotonic Supreme s Pango Supreme pre seriózny Pango-tonic úder.

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Napísať recenziu!