google-site-verification=FifK-GqXn_lvkZJ108R9rTupQNjQxacHq0msZ74ZeT0

Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania a analytické účely naša stránka používa funkcie cookies.

Menu

Korda - Compac Framed Carryall - Large

Cena s DPH:
159.00€
Doručenie: Zdarma
Kód produktu: KLUG75
Výrobca:

Popis:

Korda Compac Large Framed Carryall je väčšia z dvoch verzií, s vnútornou kapacitou 31 litrov ponúka viacero možností interného a externého úložiska. Môže sa pochváliť hliníkovým rámom s práškovým nástrekom pre pevnosť a tuhosť.

V skutočnosti je založený na veľmi starom a klasickom dizajne, pôvodnom ruksaku Efgeeco, ktorý mal rám a nohy, vďaka ktorým sa nedostal do blata alebo vody, keď stál na zemi.

Vnútri je otvorená priehradka na uloženie objemnejších predmetov, doplnená odnímateľným tvarovaným podnosom určeným na použitie ako bivakovací stôl. Ak odstránite tvarovaný podnos, tvrdé, polstrované veko môže slúžiť aj ako stôl.

Z vonkajšej strany má taška päť vreciek, z ktorých štyri sú navrhnuté tak, aby dopĺňali vrecká Compac 100, 110, 125 a 140 EVA.

Predné vrecko je dostatočne veľké na to, aby sa do neho zmestil Korda Tackle Box, čo pomáha maximalizovať priestor v hlavnej priehradke. Predné vrecko je dodávané s dvoma vnútornými organizérmi, ktoré je možné nakonfigurovať tak, aby vyhovovali vašim individuálnym požiadavkám, zatiaľ čo koncové vrecká majú tvarované porty pre ľahký prístup k nabíjacím káblom.

Taška je umiestnená na štyroch samonivelačných bahenných nožičkách. To nielen udržuje stabilitu, ale tiež zdvihne základňu prenosnej tašky z podlahy, vďaka čomu je ideálna na lov tých „nie až tak ideálnych“ plávaní.

Batožina Compac sa vyrába s použitím vysoko výkonných tkanín a komponentov vojenskej kvality, čím sa vytvára organizovaný, pevný, ľahký a odolný batožinový systém.

Celkové rozmery: 59 cm x 36 cm x 44 cm

Rozmery hlavného priestoru: 45 cm x 22 cm x 32 cm / 31 litrov

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Napísať recenziu!