Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania a analytické účely naša stránka používa funkcie cookies.

Menu

Korda - Batoh Compac Rucksack Dark Kamo 30 L

Cena s DPH:
94.99€
Doručenie: Zdarma
Kód produktu: KLUG157
Výrobca:

Popis:

Batoh Korda Compac Rucksack 30 v našom charakteristickom Dark Kamo ponúka množstvo vnútorného úložiska, pričom vonkajšie rozmery sú extrémne malé a kompaktné; ideálny pre tých rybárov, ktorí chcú maximalizovať každý štvorcový meter svojej batožiny.

Rovnako ako v celom našom rade batožiny Compac sú všetky vrecká navrhnuté tak, aby dopĺňali puzdrá Compac EVA a rad úložných priestorov. Compac Rucksack 30 využíva vrecká 100, 110 a 125 EVA v bočných vreckách. maximalizovať priestor v hlavnej vnútornej priehradke.

Niektoré ďalšie funkcie, ktoré pomáhajú rozšíriť použiteľnosť tohto batohu, sú vonkajšie úložné slučky pre vaše vidličky a hlásiče, zatiaľ čo hlavný vnútorný priestor sa môže pochváliť praktickým puzdrom, ktoré sa zmestí do kufra Large Korda Rig Case.

Všetky tieto šikovné malé funkcie dodávajú tomuto malému bratovi z nášho radu batohov drobné tvary, vďaka čomu pôsobia oveľa priestrannejšie, než naznačuje jeho 30-litrový rozmer.

Batožina Compac sa vyrába s použitím vysoko výkonných tkanín a komponentov vojenskej kvality, čím sa vytvára organizovaný, pevný, ľahký a odolný batožinový systém.

30 l batoh je dostupný iba vo verzii Dark Kamo, v ponuke sú aj verzie 45 l a 60 l.

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Napísať recenziu!