Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania a analytické účely naša stránka používa funkcie cookies.

Menu

ICC - Classic Rod Pod adapter bez svetla

Cena s DPH:
7.49€
Doručenie: 4.99€
Kód produktu: ICC10068
Výrobca:

Popis:

Dôležité upozornenie!

Táto verzia neobsahuje svetlo, svetlo sa dokupuje samostatne!

Svetlo ICC Classic Rod Pod je riešením pre rybárov, ktorí chcú dodržiavať pravidlá, no nechcú na svojom rybárskom mieste takmer denné svetlo v nočnej tme, čo väčšinu rybárov trápi (určite...). Veľmi jednoduché použitie, v skutočnosti pozostáva z ICC súmrakového samozapínacej hlavy, trubice  a závitového adaptéra, ktorý možno ľahko zašróbovať do rôznych BuzzBars, Rod Pods a rázsošiek. Keď začnete loviť, vložíte ho na vami zvolené miesto a tento „problém“ počas celej doby lovu máte vyriešený. Žiadne káble, konektory, batérie atď.

Poskytuje dostatok svetla, aby bolo dokonale viditeľné z brehu, ale aj z vody, že je tam rybár. Taktiež nepriťahuje masu lietajúceho hmyzu na naše prúty, na rozdiel od iných riešení, ktoré sú príliš silným zdrojom svetla. Ďalšou veľkou výhodou je, že pri nočnej vyvážke na spiatočnej ceste presne vidíte, kde na brehu je vaše lovné miesto, takže môžete pekne sledovať cestu von.

Osvetlenie ICC Rod Pod je k dispozícii so šiestimi základnými farbami osvetľovacích hláv Classic, ako aj tromi základnými farbami osvetľovacích hláv Classic Distance… Dostupné bez osvetľovacej hlavy, čo môže byť výhodné pre tých, ktorí už majú osvetľovaciu hlavu ICC Classic alebo možno inú ako kompletné verzie, ktoré si chcete vybrať z iných verzií ICC svietidla, ako sú pulzujúce, pomalé alebo rýchle blikanie, alebo viacfarebné hlavice ... Na našej stránke nájdete aj jednotlivé popisy jednotlivých typov svietidiel.

Obsah:

ICC Classic trubka so žltými reflexnými pruhmi - 1ks

Závitový adaptér ICC Classic - 1ks

Kompatibilné svetlá:

ICC Classic svetlo –  dostupné vo farbách: červená, žltá, zelená, modrá, biela a pink 

ICC Classic DISTANCE svetlo - dostupné vo farbách: piros, fehér, zelená

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Napísať recenziu!