google-site-verification=FifK-GqXn_lvkZJ108R9rTupQNjQxacHq0msZ74ZeT0

Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania a analytické účely naša stránka používa funkcie cookies.

Menu

Holdcarp - Tyčová bójka 4m automatické svetlo - zelené

Cena s DPH:
55.00€
44.00€ (36.67€ + DPH)
Zľava: 11.00€
Zľava: 20%
Doručenie: 4.99€
Kód produktu: 50695001G
Výrobca:

Tyčová bójka 4m, automatické svetlo červené, závažie 1kg s kĺbovým úchytom

Popis:

Rybárska tyčová bójka HOLDCARP v dĺžke 4 metrov je určená do vôd s maximálnou hĺbkou 3,5 – 3,8m.

Rybárska tyčová bójka určená na presné označenie lovného miesta. Je vyrobená v prírodnej čiernej farbe, ktorá zaistí dokonale splynutie v vodným prostredím.

Najvyššia táto rada oproti strednej rade  obsahuje originál závažie HOLDCARP s kĺbovým systémom uchytenia, kde nehrozí zachytenie vlasca o podomácky vyrobenú a osadenú záťaž. 

Takisto táto rada obsahuje svetelnú 0,5m časť s červeným svetlom so súmrakovým senzorom.

Svetelná 0,5m časť so zeleným svetlom so senzorom sa automaticky večer po zotmení rozsvieti a ráno pri brieždení vypne. Tým je docielené maximálne šetrenie batérií. Samozrejme aj tento svetelný diel obsahuje 2 ks reflexných pások. Svetlo je napájané batériami 2 x AAA. Svetelný 0,5m diel je tiež samozrejme 100% vodotesný v celej dĺžke. Bójka je svojou konštrukciou určená aj do extrémnych podmienok, ako napríklad zarastené vody, vody s prekážkami, popadanými konármi... Tyčová bójka je vyrobená z pevného plastového materiálu a jednotlivé závity sú kovové a do bójky za studena nalisované. Bójka je mierne ohybná, nehrozí prasknutie jednotlivých dielov pri manipulácií so zostavenou bójkou.

Pri teste  s použitou záťažou 24 kg bójka neprejavovala žiadne známky poškodenia ani narušenia. Bójka HOLDCARP 4m sa skladá z 3 x 1m dielov, úchytu s kĺbovým uchytením na závažie HOLDCARP, 1 x 0,5m dielu, vrchného 0,5m svetelného dielu s automatickým senzorovým červeným svetlom a 2 ks reflexnými páskami. 

Pri použití tejto bójky nehrozí zaseknutie vlasca o telo bójky, všetky hrany sú dokonale hladké. Bójka sa pri prejazde ryby sklopí a tým uvoľní dráhu vlascu.

Možnosť dokúpenia náhradného príslušenstva: prepravné nepremokavé puzdro, svetlo so stmievacím senzorom, samostatné 1m diely, závažie HOLDCARP (1 kg, 2,5 kg) s kĺbovým uchytením,...

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Napísať recenziu!