Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania a analytické účely naša stránka používa funkcie cookies.

Menu

Haldorado by Döme Team Feeder - Bite Alarm

Cena s DPH:
17.70€
Kód produktu: 6327-001
Doručenie: 3.99€

Lov pomocou feeder-ových prútov znamená pre väčšinu rybárov krátkodobý lov jemnou technikou ale pre niektorých rybárov je to cestou pre lov veľkých kaprov jemnou technikou niekedy aj v nočných hodinách a práve pre takéto prípady a pre takýchto rybárov sme vyvinuli novodobý elektrický feeder-ový signalizátor záberu. 

Výrobca:

Popis:

Tento jedinečný elektrický signalizátor bol vyvinutý a z konštruovaný tak aby ste ho mohli používať aj počas dňa vo vypnutom režime a tým pádom nerušíte susedov rybárov nepríjemným pípaním. Ak sa rozhodnete zostať a chytať ďalej aj v nočných hodinách tak jednoducho signalizátor zapnete a pri záberu vydá zvukový signál.

V čom sa líši tento elektrický signalizátor od klasických elektrických signalizátorov? Jednoznačne dizajnom a svojim tvarom. Už na prvý pohľad je to jednoznačné pre oči skúsených rybárov. Náš nový signalizátor záberu má tvar presne ako feeder-ová hlavica Quick Feeder. Ak Feeder prút položíte do tohto signalizátora tak tam ostáva stabilne aj pri razantných záberoch.

Pomocou gombíka T si môžete nastaviť 4 rôzne tóny, s gombíkom V si môžete nastaviť 4 rôzne hlasitosti a s gombíkom S si nastavíte 4 rôzne citlivosti.

TEAM FEEDER elektrický signalizátor záberu má na spodnej strane univerzálny závit ktorý pasuje do všetkých závitových tyčí alebo držiakov s nožičkami.

Signalizátor funguje na 3ks AAA batérie takzvané mikrotužkové batérie ktoré sa dávajú do zadnej časti signalizátora.

Na zadnej strane signalizátora je namontovaná LED dióda ktorá posvieti na špičku prúta. Túto zadnú LED diódu si môžete zapnúť alebo vypnúť podržaním gombíka T.

Sme si istý tým že si túto praktickú a univerzálnu pomôcku obľúbite a tak Vám prajeme čím viac nočných zážitkov pri vode!

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Napísať recenziu!