Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania a analytické účely naša stránka používa funkcie cookies.

Menu

Garmin - Panoptix™ LiveScope™ Plus System (+LVS 34-TM)

Cena s DPH:
2,199.90€
2,089.90€
Doručenie: Zdarma
Kód produktu: 010-02706-00
Výrobca:

Popis:

Novší model unikátneho LIVE sonaru, ktorý je exkluzívne dostupný pre Garmin zariadenia. Prepracovaný model Panoptix™ LiveScope™ Plus rozširuje možnosti modelu >Panoptix™ LiveScope™ Je kompatibilný rovnako s najnovšímí zariadeniami Garmin ako aj staršími modelmi zo sérií echoMAP PLUS 7xcv/sv, echoMAP 9xsv, echoMAP Ultra, echoMAP UHD, GPSmap 1022xsv/1222sv (touch), série GPSmap 722/922xs, GPSmap 74xx(xsv).
 

Systém Panoptix™ LiveScope™ Plus prináša niekolľko vylepšení:

- celkom novú sondu >LVS34-TM pre náhľady LiveScope™ DownLiveScope Forward™ alebo perspektívny pohľad v reálnom čase s prenosom signálu do kompatibilného zariadenia.

- vyššie celkové rozlíšenie snímaných objektov až o 35% cez existujúci Panoptix LiveScope Systém GLS 10.

- držiak na perspektívny pohľad sondy >Panoptix™ - držiak pre sondu LVS 3x (perspektívny náhľad)

LIVEVÜ FORWARD

V režime LIVEVÜ FORWARD získate priamy náhľad v reálnom čase pred plavidlom až do vzdialenosti 61m.
 LIVEVÜ DOWN

V režime LIVEVÜ DOWN získate priamy náhľad pod vodnú hladinou pod plavidlom až do hĺbky 61m so živým náhľadom v reálnom čase. V režime LIVEVÜ DOWN zobrazuje sonar v reálnom čase objekty a štruktúru dna pod plavidlom. Môžete dokonca sledovať, ako ryby reagujú na pohybujúcu sa návnadu.
 

PERSPEKTÍVNY POHĽAD

Pokiaľ na montáž použijete držiak na perspektívny pohľad sondy >Panoptix™ - držiak pre sondu LVS 3x (perspektívny náhľad) (v balení), tak získate unikátny náhľad pod vodnú hladinu.
 

Panoptix™ LiveScope™ Plus System dokážete "skenovať" dianie pod vodnou hladinou / pred plavidlom v reálnom čase - plavidlo sa nemusí pohybovať! 

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Napísať recenziu!