google-site-verification=FifK-GqXn_lvkZJ108R9rTupQNjQxacHq0msZ74ZeT0

Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania a analytické účely naša stránka používa funkcie cookies.

Menu

Garmin Nahadzovací sonar STRIKER Cast GPS

Cena s DPH:
219.99€
209.99€
Doručenie: Zdarma
Kód produktu: 02505
Výrobca:
Výber ideálneho mieste pre rybárčenie z brehu už nemusí byť len otázkou dobrého tipu. 

Popis:

Celkom nový nahadzovací sonar STRIKER Cast od spoločnosti Garmin s aplikáciou pre smartfóny Vám to zjednoduší. Stiahnite si bezplatnú aplikáciu pre smartfóny - Striker Cast App, pripojte nahadzovací sonar a vyrazte na ryby. STRIKER Cast - nahadzovací sonar vysiela sonarové dáta z pod vodnej hladiny v reálnom čase do pripojeného smartfónu alebo tabletu. Dosah sonaru je do 60 metrov od smartfónu a pracuje rovnako v sladkých aj slaných vodách, prípadne ho dokážete používať aj rýbarčení na ľade (ice-fishing).

Hlavné prednosti modelu s GPS

GPS verzia sonaru STRIKER Cast Vám umožní pri používaní sonaru vytvárať vlastné mapy hĺbkových vrtevníc (s rozostupom 30cm) s použítím aplikácie Striker Cast App. Takto vytvorené mapy môžete použiť iba pre svoju potrebu alebo môžete prispieť do komunity Quickdraw a sprístupnite ich aj pre ďalších používateľov.

Vďaka parametrom a výbave dokáže STRIKER Cast interpretovať sonarové dáta v jednoduchom a ľahko čitateľnom formáte s vysokým rozlíšením a detailami. Na výber je zobrazenie v tradičnom formáte 2-D sonaru s podporou "kruhového" náhľadu pre rybárčenie na ľade. Dostupné nastavenie umožňuje upraviť parametre sonaru podľa aktuálnych potrieb - dosah a pod. V rámci aplikácie Striker Cast App máte o.i. prístup aj ku komunitnej datábaze Garmin Quickdraw™ Community pre stiahnutie a použitie máp s hĺbkovými vrstevnicami, ktoré sú dostupné na základe zdielania ďalších používateľov zariadení s poporoou Garmin Quickdraw™
Bluetooth new Bezdrôtová technológia Bluetooth pre vysielanie sonarových dát do vzdialenosti 60m k pripojenému smartfónu v reálnom čase. Pre použitie so smartfónmi Apple® alebo Android™ dostupná bezplatná aplikácia Striker Cast App.
IPX7 new Robustné púzdro (pláva na hladine) s vodotesným a nárazuvzdorným vyhotovením IPX6 & IPX7, tak aby odolávalo nepriaznivým podmienkam na vode aj pri nízkym teplotách.
Dobíjateľná batéria Napájanie je zabezpečené integrovanou nabíjateľnou lítium - iónovou batériou s výdržou min. 10 hodín (v závislosti od použitia).

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Napísať recenziu!