Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania a analytické účely naša stránka používa funkcie cookies.

Menu

Flajzar signalizátor FISHTRON NEON3 - V

Cena s DPH:
60.00€
51.00€
Doručenie: Zdarma
Kód produktu: NEON 3V
Výrobca:
Všetko v jednom priesvitnom tele s neónovo žiariace LED diódou, umiestnenými po oboch stranách signalizátore záběru.Intuitivně zobrazujúci záber, jeho rýchlosť a smer odvíjanie vlasca. Dizajn a funkčnosť, ktorá Vás dostane! Skrátka signalizátor záberu, ktorý nemá vo svete obdobu.

Popis:

Signalizátor záberu FISHTRON NEON3, vyniká perfektným spracovaním a najmodernejšou elektronikou.

Dva jednoduché a ľahko ovládateľné regulačné prvky vám umožní nastaviť všetky potrebné parametre signalizátora, ako je hlasitosť, citlivosť (dĺžku odvíjanie vlasca) a výška tónu.

V spodnej časti nájdete multifunkčné ovládacie tlačidlo, ktorým signalizátor záberu nielen zapnete a vypnete, ale čo viac? Rozsvieti tiež biele pozičné LED diódy. Zámerne sme ich pre vás umiestnili do zadnej časti, úplne hore, aby vám po zábere osvietili aj lovné miesto. A to nie je všetko. Ako sami zistíte, výborne vám poslúži ako maják, vďaka ktorému sa rýchlo zorientujete v prípade zavážanie krmiva. Túto výhodu oceníte predovšetkým za zlej viditeľnosti alebo v noci.

Signalizátor záberu má integrovaný senzor okolitého osvetlenia, ktorý zaisťuje inteligentný reguláciu jasu podľa svetelných podmienok. Vďaka tomu sa LED diódy v noci stlmí, aby neoslňovali a naopak vo dne svoj jas zosilnie.


Základné vlastnosti signalizátora záberu FISHTRON NEON3:
- Elegantný priesvitný dizajn
- Štýlová stĺpcová LED signalizácia
- Rad žiarivých farebných variantov
- Inteligentná regulácia jasu
- Pozičné LED diódy "maják"
- Extrémne jednoduché ovládanie
- Unikátna konštrukcia
- Najmodernejšia elektronika
- Český výrobok
- Funkcia MUTE

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Napísať recenziu!