google-site-verification=FifK-GqXn_lvkZJ108R9rTupQNjQxacHq0msZ74ZeT0

Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania a analytické účely naša stránka používa funkcie cookies.

Menu

Flajzar signalizátor FISHTRON E3TX

Cena s DPH:
76.79€
Doručenie: Zdarma
Kód produktu: e3TX
Výrobca:
Signalizátor FISHTRON e3TX je určený pre tých, ktorí dávajú prednosť jednoduchosti, tradíciu a nezabudnuteľnému dizajnu. Je plne kompatibilný s RGB produktovou radou. FISHTRON e3TX je možné spárovať s prijímačmi RX MULTI, RX SIX a RX MINI alebo lampami WRL1 a WRL2.
Odporúčame dokúpiť:
Flajzar EVA Kufrík Pre Sadu FISHTRON E3TX Flajzar EVA Kufrík Pre Sadu FISHTRON E3TX
22.76€

Popis:

Signalizátor FISHTRON e3TX je určený pre tých, ktorí dávajú prednosť jednoduchosti, tradíciu a nezabudnuteľnému dizajnu. FISHTRON e3TX je možné spárovať s prijímačmi RX MULTI, RX SIX a RX MINI alebo lampami WRL1 a WRL2.
Signalizátor ponúka revolučne jednoduché multifunkčné ovládanie - skrátka žiadne zbytočné funkcie ani zložité nastavovanie.
Unikátny dizajn spolu s elektronikou FLAJZAR s presným magnetickým snímaním odvíjanie vlasca zaručujú vysokú kvalitu spracovania, odolnosť a vysokú výdrž batérie. Odvíjaním vlasca dopredu i dozadu sa kladka otáča a elektronika bezkontaktným magnetickým snímaním tento pohyb prevádza na elektrické impulzy. Výstupom je potom zvuková signalizácia zábere a rozsvietenie optickej signalizácie skladajúci sa z radu štyroch LED RGB diód, ktoré si na signalizátor zvolíte podľa ľubovôle. Rýchlosť behu LED diód je závislá na rýchlosti odvíjania vlasca. Rovnako tak melódie zvukovej signalizácie.
U Fishtron e3TX je možné zmeniť farbu LED na modrú, zelenú, červenú a fialovú. Signalizátor záberu je napájaný z dvoch článkov LR1 (LADY), ktoré sú umiestnené pod viečkom batérie v zadnej časti výrobku. V spodnej časti prístroja je konektor pre pripojenie swingeru.
S rozmermi 99 x 48 x 31 mm patrí signalizátor FISHTRON e3TX k najmenším zariadeniam svojho druhu na trhu.
Tento signalizátor bol vyvinutý a je vyrábaný v Českej republike, ostatne ako všetky signalizátory firmy FLAJZAR a navyše so zárukou 3 roky.

Funkcie a vlastnosti signalizátore FISHTRON e3TX:
- multifunkčná optická signalizácia zložená z radu viacerých farebných LED diód, pamät zábere
- zvuková signalizácia s reguláciou zosilnenia
- regulácia hlasitosti a výšky tónu - všetko jedným otočným prvkom (gombíkom)
- konektor pre pripojenie swingeru
- Rozmery - výška bez skrutky 84mm, šírka 48mm, hĺbka 50mm, dĺžka skrutky 15mm
- napájanie 3V (2x článok LR1 LADY)
- spotreba energie vo vypnutom stave 0,00mA, zapnuté (kľud) do 15uA (microAmper), zapnuté (hlási záber) max.200mA priem. impulzovou
- konektory pre pripojenie swingeru - JACK 2,5mm mono, stredový vodič + napätie max. 3V, zaťaženie max 5mA

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Napísať recenziu!