google-site-verification=FifK-GqXn_lvkZJ108R9rTupQNjQxacHq0msZ74ZeT0

Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania a analytické účely naša stránka používa funkcie cookies.

Menu

Flajzar signalizátor FISHTRON NEON TX3 - G

Cena s DPH:
93.50€
Doručenie: Zdarma
Kód produktu: NEON TX3G
Výrobca:
Signalizátor záberu, ktorý nemá vo svete obdobu.

Popis:

Signalizátor záberu FISHTRON NEON TX3B, vyniká perfektným spracovaním a najmodernejšou elektronikou. Samozrejmosťou je integrovaný vysielač diaľkového príposluchu s dosahom až 150 metrov.

Dva jednoduché a ľahko ovládateľné regulačné prvky vám umožní nastaviť všetky potrebné parametre signalizátora, ako je hlasitosť, citlivosť (dĺžku odvíjanie vlasca) a výška tónu.

V spodnej časti nájdete multifunkčné ovládacie tlačidlo, ktorým signalizátor záberu nielen zapnete a vypnete, ale čo viac? Rozsvieti tiež biele pozičné LED diódy. Zámerne sme ich pre vás umiestnili do zadnej časti, úplne hore, aby vám po zábere osvietili aj lovné miesto. A to nie je všetko. Ako sami zistíte, výborne vám poslúži ako maják, vďaka ktorému sa rýchlo zorientujete v prípade zavážanie krmiva. Túto výhodu oceníte predovšetkým za zlej viditeľnosti alebo v noci.

Signalizátor záberu má integrovaný senzor okolitého osvetlenia, ktorý zaisťuje inteligentný reguláciu jasu podľa svetelných podmienok. Vďaka tomu sa LED diódy v noci stlmí, aby neoslňovali a naopak vo dne svoj jas zosilnie.

Novinkou je tiež prijímač diaľkového príposluchu, umožňujúci prijímať až šesť zariadení. Spolupracuje nielen so signalizátory záberu FISHTRON NEONTX3, Q9-RGB TX, CATFISH TX3, ale vie vyhodnotiť aj poplach z bezdrôtových senzorov ALF3 a pripojenie ďalšieho vybraného príslušenstva FLAJZAR. Jednoduchý, malý, dobre nositeľný a s dlhou výdržou batérie - to je nový prijímač FISHTRON RX SIX.

Základné vlastnosti signalizátora záberu FISHTRON NEON TX3:
- Elegantný priesvitný dizajn
- Štýlová stĺpcová LED signalizácia
- Rad žiarivých farebných variantov
- Inteligentná regulácia jasu
- Pozičné LED diódy "maják"
- Extrémne jednoduché ovládanie
- Prijímač pre 6 zariadení
- Dosah až 150 metrov
- Unikátna konštrukcia
- Najmodernejšia elektronika
- Český výrobok
- Funkcia MUTE

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Napísať recenziu!