google-site-verification=FifK-GqXn_lvkZJ108R9rTupQNjQxacHq0msZ74ZeT0

Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania a analytické účely naša stránka používa funkcie cookies.

Menu

Drennan - Super Specialist Barbel 10 ks, veľ. 7

Cena s DPH:
4.85€
Doručenie: 4.99€
Kód produktu: DRSUPSPECBARB7
Výrobca:

Popis:

Háčiky Super Specialist Barbel sú dlhodobo vyvíjané a testované háčiky obľúbeného tvaru, ktorý si medzi rybármi vyslúžil vynikajúci reputáciu, najmä medzi rybármi zameriavajúcimi sa na veľké ryby.

Kľúčové vlastnosti:

  • teflónový povrch
  • predĺžený hrot
  • krátke ramienko
  • Očko mierne zahnuté dovnútra

Extra dlhý hrot tohto háčika je nesmierne ostrý, čím veľmi rýchlo a ľahko preniká do rybieho pysku. Vďaka tomu je pre rybu prakticky nemožné zbaviť sa háčika, akonáhle ho raz nasaje do papuľky. Tento háčik je výnimočný najmä kvôli dvom kľúčovým vlastnostiam. Tou prvou je teflónový antireflexný povrch v nenápadnej matne šedej farbe, vďaka ktorému je háčik na dne ďaleko nenápadnejšie než ostatné bežné háčiky.

Teflónový poťah dramaticky znižuje slnečné odlesky pri love v plytkej alebo mimoriadne čistej vode. To je dôležité najmä v jasnom počasí. Tou druhou kľúčovou vlastnosťou je očko mierne zahnuté dovnútra. Očko je dokonale zatvorené, aby nemohlo dôjsť k poškodeniu a následnému pretrhnutí vlasca počas zdolávania. Vďaka miernemu zahnutie očká smerom dovnútra je tento háčik vhodný aj na použitie s bezuzlovým viazaním, takže tento háčik je vynikajúcou voľbou ako pri použití nástrahy na vlasovom prívesu, tak pri love s nástrahou klasicky nastraženú na háčiku.

Tento excelentný háčik disponuje krátkym až stredne dlhým ramienkom a predĺženým hrotom. Hoci bol tento háčik vyvíjaný pôvodne pre lov parom, stal sa obľúbeným modelom aj u rybárov špecializujúcich sa aj na ďalšie tvrdo bojujúci druhy, ako sú leniví, kapry a jalce.

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Napísať recenziu!