V košíku nie sú žiadne položky.

Medzisúčet: 0,00 €

DNI OTVORENÝCH DVERÍ

Vážení športovi rybári!

Srdečne Vás všetkých pozývame na udalosť MMrybárstvo dni otvorených dverí, ktorá sa uskutoční v dňoch 21.- 22. októbra t.j. v sobotu a v nedeľu v predajni MMrybárstvo v Komárne (Areál SPP).
V našej predajni s rozlohou viac ako 200 metrov štvorcových Vám budú predstavené novinky od značiek: Navitas, Fox, Fox Rage, Nash, Gardner, CCMoore, Imperial Baits, Ridge Monkey, Korda, Dynamite Baits, Shimano, Reuben Heaton, ATT, Vegaboats, IHP produkty, Mikbaits a veľa ďalších.

Zo spomenutých značiek Vám niektoré Novinky pre rok 2018 predstavia priamo distribútori značiek vo svojich stánkoch: Imperial Baits, Nash, Fox, CCMoore, Gardner, Ridge Monkey, Navitas, Vegaboats a IHP produkty.
Pre návštevníkov sme si prichystali 15% zľavu, ktorá je platná len počas tohto víkendu na všetky produkty (okrem už zľavnených produktov). Ďalej sme pre vás pripravili špeciálne zľavy až do - 50% na rôzne produkty, ktoré budú za túto cenu len počas tohto víkendu!!
Predajňa bude otvorená v sobotu a aj v nedeľu od 8:00 do 17:00 hod.

 

Vystavovatelia počas dní otvorených dverí

 

Prvým z hostí a vystavovateľov počas dní otvorených dverí bude Peter Obročník. Prestaví Vám široký sortiment od Gardneru, vrátane koncových montáží a noviniek pre rok 2018. Ďalej Vám Peťo predstaví zavážacie loďky Vegaboat a Carplounge RT3 a RT4.

Pokiaľ si chcete zostaviť loďku so sonarom a GPS a neviete sa rozhodnúť alebo potrebujete poradiť s výberom vhodného modelu, odborný personál s dlhoročnými skúsenosťami Vám veľmi ochotne loďku zostrojí a pomôže s výberom tej najvhodnejšej varianty.
Loďky budú aj vystavené v stánku a budete si ich môcť dopodrobna pozrieť. Okrem lodiek Vám budú predstavené aj najnovšie sonary a najnovšie modely GPS do lodiek. Máte sa na čo tešiť!!

 

Ďalší hosť počas dní otvorených dverí bude Martin Kostovic zastupujúci firmu MIKBAITS. Produkty MIKBAITS sú už od septembra dostupné u nás na predajni a paleta produktov bude čím ďalej tým viac rozširovaná aj podla požiadaviek našich zákazníkov.

Kosto Vám predstaví širokú paletu produktov MIKBAITS a ich použitie v rôznych podmienkach. Taktiež Vám predvedie jeho najobľúbenejšie koncové montáže a je pripravený zodpovedať vám všetky náročné otázky.

 

Značky Imperial baits a Ridge Monkey vám počas víkendu predstaví David Fořt . Ukáže vám veľmi praktické využite produktov Ridge Monkey v praxi a taktiež vám predstaví niektoré z noviniek pre rok 2018. Budete si môcť popozerať tie najobľúbenejšie produkty zo značky Imperial Baits a pripravý si pre Vás prezentáciu doplnkov na výrobu boilies.

 

FOX Novinky pre rok 2018 Vám počas dní otvorených dverí predstaví zástupca značky, Roman Vesely. Firma FOX určuje tempo a trendy v modernej kaprárine a toho dôkazom sú aj NOVINKY pre rok 2018!! Medzi spomínanými novinkami sú aj nové signalizátory RX+, ktoré si u nás budete môcť aj zakúpiť.

 

Premiéru u nás ma predajni MMrybárstvo bude mať počas dní otvorených dverí značka  BB DoCk.
Vybil sa vám telefón, fotoaparát alebo notebook pri vašej výprave za životnými úlovkami?? Prinášame vám revolučné riešenie v podobe moderných powerbaniek nabitých najmodernejšou technológiou do extrémnych podmienok. Toto je BB DoCk!! Vyrobené na Slovensku s podporou extrémnych kaprárov.

 

Značku CC Moore vám počas dní otvorených dverí predstaví reprezentant maďarského teamu Pataki Gergely. Predstaví vám celú paletu produktov a porozpráva vám jeho dlhoročné skúsenosti s týmito nástrahami. V sobotu aj v nedeľu o dvanástej bude Gergő opäť aj vyrábať boilies zo základných zmesí.

 

Na našej predajni rozšírime sortiment  aj o kaprárske náradie do extrémnych podmienok ako aj o bójky rôznych druhov od značky IHP CARP. Počas dní otvorených dverí vám bude predstavený široký sortiment. 

Loading Image