google-site-verification=FifK-GqXn_lvkZJ108R9rTupQNjQxacHq0msZ74ZeT0

Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania a analytické účely naša stránka používa funkcie cookies.

Menu

Dipovacia nádobka Korda Infuza - Large (veľká)

Cena s DPH:
8.99€
Doručenie: 4.99€
Kód produktu: KINZL
Výrobca:

Nádobka na dipovanie od popredného anglického kaprárskeho špecialistu firmy Korda. Infuza má veľmi praktické prevedenie, vďaka ktorému sa už nebudete musieť prstami hrabať v dipe, aby ste si našli to správne boilies na háčik.

Popis:

Nádobka na dipovanie od popredného anglického kaprárskeho špecialistu firmy Korda. Infuza má veľmi praktické prevedenie, vďaka ktorému sa už nebudete musieť prstami hrabať v dipe, aby ste si našli to správne boilies na háčik. Dipovanie patrí k neodmyslitelnej súčasti moderného rybolovu. Či už používate dip, booster alebo inú tekutinu ako napr. oleje, tekuté potravy, musíte takto zatraktívnené nástrahy niekde uskladniť. Team Korda pripravil pre tento účel nádobku Infuza, ktorá bude vyhovovať každému. Infuza je veľmi robustná a ľahko použiteľná nádobka, ktorá dobre prepustí dip pri jej otvorení, umožní jednoduché vybratie nadipovanej nástrahy a naopak pri jej zatvorení budú Vaše nástrahy ideálne dipované aj z malým množstvom dipu.
Pre správne dipovanie je veľmi dôležité, aby mohla prebytočná tekutina odtiecť z povrchu nástrahy a tak bol zaistený rovnomerný povlak. Jednoduchým pohybom dokážete takto znova a znova vytvárať takýto povlak. Dip po rovnomernom nadipovaní stečie do spodnej časti nádobky.
Samozrejmosťou je kvalitné silikónové tesnenie, ktoré zamedzí nežiadúcemu rozliatiu dipu.
I keď ide o horúcu novinku veríme, že sa nádobka na dipované nástrahy Infuza stane čoskoro súčasťou výbavy každého moderného kaprára aj u nás.
Osvedčený produkt najvyššej kvality!!

Balenie: 1ks
Rozmery:
Infuza Small - 9cm x 4,5cm (priemer x v)
Infuza Large - 9cm x 6,7cm (priemer x v)

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Napísať recenziu!