Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania a analytické účely naša stránka používa funkcie cookies.

Menu

Delphin - Termotaška HalfCOOL SPACE C2G

Cena s DPH:
22.95€
Doručenie: 4.99€
Kód produktu: 101003670
Výrobca:

Popis:

Delphin SPACE je označenie pre exkluzívnu sériu tašiek z dielne značky Delphin. Vyznačuje sa špičkovým spracovaním, kvalitnými zipsami, ale najmä výnimočným dizajnom s použitím C2G kamufláže.

HalfCOOL SPACE je praktická termotaška určená na prechovávanie potravín alebo nástrah. Vďaka svojím kompaktným rozmerom si svoje uplatnenie nájde pri potrebe prechovávania menšieho množstva obsahu. Je tak vhodná aj na krátkodobejšie rybačky či vychádzky do prírody. Milovníci piva, či iných osviežujúcich nápojov určite ocenia, že sa do vnútra zmestí presne 6 plechoviek.

Steny a veko tašky sú dôkladne polstrované 6mm hrubou výstelkou s termoizolačnou vrstvou na vnútornej strane. Táto vrstva zaručuje udržiavanie teploty nevyhnutnej na prechovávanie jedla, nápojov či nástrah. Izolačná vrstva bola navyše navrhnutá tak, že prekrýva vonkajší okraj o 1cm a zároveň je všitá aj pod celý obvodový zips, čo taktiež napomáha zamedzovaniu prestupu tepla z okolia do vnútorného priestoru tašky. Spodná strana  je opatrená odolnou pogumovanou vrstvou, ktorá zabráni vniknutiu vlhkosti zo zeme a zamedzí znehodnoteniu obsahu vo vnútri.

 Na prednej strane tašky sa nachádza vrecko, do ktorého je možné uložiť dodatočné príslušenstvo. Pre maximálne pohodlné nosenie je HalfCOOL SPACE vybavený mäkko polstrovanou rukoväťou, no vďaka svojím rozmerom sa bez problémov zmestí do akejkoľvek väčšej tašky či ruksaku.

Technické parametre:
Vonkajšie rozmery: 24x21x20cm
Čistý rozmer vnútorného priestoru: 21x20x15cm
Rozmer vrecka: 19x14x5cm

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Napísať recenziu!