Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania a analytické účely naša stránka používa funkcie cookies.

Menu

Delphin - Taška CLASSA CarryALL | XXL

Cena s DPH:
37.95€
Doručenie: 4.99€
Kód produktu: 101003681
Výrobca:

Popis:

Taška Delphin Classa CarryALL XXL je ideálnym spoločníkom na vašu rybársku výpravu. Táto priestorná a funkčná taška bola špeciálne navrhnutá na organizáciu a prepravu potrebného vybavenia a oblečenia na miesto lovu.

Je vyrobená z trvácnych a odolných materiálov, ktoré zaručujú jej dlhú životnosť a ochranu obsahu vo vnútri pred nepriaznivými podmienkami. Taška je v rohoch vystužená, takže si zachováva svoj tvar aj keď je prázdna. Spodná časť je navyše opatrená gumeným materiálom, ktorý zamedzuje preniknutiu vlhkosti z mokrej zeme a tak chráni vaše oblečenie a vybavenie pred navlhnutím.

Okrem hlavného úložného priestoru disponuje dvomi bočnými a jedným predným zipsovateľným vreckom pre menšie príslušenstvo. Pod vekom tašky sa nachádza praktické zipsovateľné vrecko zo sieťoviny.

Hlavný priestor tašky je navrhnutý tak, aby do neho bolo možné ukladať ďalšie tašky zo série CLASSA, SPACE či AREA. Taška je vybavená kvalitnými zipsami, ktorých bežce sú opatrené gumenými ťaháčikmi s logom Delphin.
Tašku je možné prenášať pomocou textilného úchopu na vrchnej strane, alebo pomocou pohodlného popruhu pre nosenie cez plece.

Technické parametre XXL:

Rozmer tašky: 55x35x30cm
Čistý rozmer vnútorného priestoru: 50x30x30cm
Rozmer predné vrecko: 35x20x3cm
Rozmer bočné vrecko: 25x20x3cm

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Napísať recenziu!