Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania a analytické účely naša stránka používa funkcie cookies.

Menu

Delphin - Svietiaci indikátor CUBIX Light - Žltý

Cena s DPH:
9.49€
Doručenie: 4.99€
Kód produktu: 101003603
Výrobca:

Popis:

Pri návrhu modelu CUBIX sme sa chceli jednoznačne odlíšiť od ostatných indikátorov na trhu. Proti zväčša valcovitým dizajnom sme postavili model, ktorého tvary sú skôr kubické. Odtiaľ pochádza aj názov CUBIX. Veríme, že rybárom, ktorým záleží na celkom dizajne výbavy jednoznačne učaruje svojim vizuálom, ale aj rozumne zvládnutými funkčnými detailami. 

Pri jeho výrobe komponentov sú používané vysoko kvalitné materiály. Najvýraznejším je samotné telo, ktoré je priehľadné, no nesie základnú farbu indikátora a tak sa pri svietení rozžiari vybranou farbou. Indikátor je k dispozícií až v siedmych základných farbách, čím ho je možné zladiť s ľubovoľnou zostavou. Zachytenie indikátora na vlasec zabezpečuje jednoduchý systém dvoch guličiek využívajúcich prítlačnú silu.

Indikátor disponuje káblom s konektorom na jeho konci pre zapojenie do signalizátora záberu.  Po zapojení sa pri zábere rozsvieti vnútorná LED dióda, ktorá vydáva tlmené svetlo, a tak umožňuje sledovať zábery aj počas noci.

V prípade zhoršených poveternostných podmienok alebo pri love na väčšie vzdialenosti je možné indikátor dodatočne zaťažiť dokúpiteľnými závažiami HeavyBLOCK.

Technické parametre:
Rozmer hlavy: 35x15x15mm
Dĺžka káblika: 17cm
Hmotnosť dodatočného závažia: 8g
Celková hmotnosť: 26g

Youtube videá

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Napísať recenziu!