google-site-verification=FifK-GqXn_lvkZJ108R9rTupQNjQxacHq0msZ74ZeT0

Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania a analytické účely naša stránka používa funkcie cookies.

Menu

Delphin - Rodpod BRONX Stalx QUEEN

Cena s DPH:
55.95€
Doručenie: Zdarma
Kód produktu: 101003684
Výrobca:

Popis:

Na základe úspechu nášho dobre známeho rodpodu BRONX 2G sme sa rozhodli rozšíriť našu ponuku o BRONX 2G Stalx QUEEN, ktorý si zachováva všetky charakteristické dizajnové prvky a vlastnosti a pritom ponúka kompaktnejšie rozmery prispôsobené čoraz populárnejšiemu minimalistickému stalkovému štýlu, ktorý umožňuje lov na ťažko dostupných miestach.

Pri navrhovaní sme neskončili len pri redukcií rozmerov, ale rozšírili sme aj farebné prevedenie tohto modelu, ktorým rozširujeme sériu pre nežné pohlavie QUEEN. Rodpod Delphin BRONX 2G STALX QUEEN vo vyhotovení v ružovej farbe poskytuje kvalitu spracovania a použitých materiálov výrazne prevyšujúcu bežne dostupné rodpody z danej cenovej kategórie. Rodpod sa vyznačuje najmä nízkou hmotnosťou, vysokou stabilitou a kompaktnosťou. Rodpod má výrazne zosilnené upínanie hrázd vrátane zosilnenia celého klipového mechanizmu. Takéto vylepšenia výrazne zvyšujú životnosť systému a zjednodušujú jeho nastavovanie. Pozornému oku určite neujde, že celý mechanizmus sa nesie v dizajne plutvy nášho loga.  Vďaka unikátnemu systému skladania sa jednoducho zmestí do malého textilného puzdra a tým zaberá len minimum miesta vo vašej rybárskej výbave. Samotné puzdro je súčasťou základného balenia.

Nosné často rodpodu sú vyrobené z hliníkových profilov, ktoré sú spojené pomocou spojok z odolného ABS plastu. Materiály rodpodu boli zvolené s dôrazom na nízku hmotnosť a životnosť a zároveň na prijateľnú cenu. V prípade poškodenia alebo straty nohy rodpodu je tieto možné nahradiť univerzálnymi rázsoškami SimpleSTICK.

Technické parametre:
Počet prútov: 2
Nastavenie výšky stojanu: 20-48cm
Nastavenie dĺžky stojanu: 60-85cm
Šírka hrázd: 25cm
Použitý materiál: hliník / ABS spojky
Transportné rozmery: 62x16x8cm
Hmotnosť: 1280g

Youtube videá

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Napísať recenziu!