Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania a analytické účely naša stránka používa funkcie cookies.

Menu

Delphin - Rýchlospojka signalizátora MagneQUICK / 2ks

Cena s DPH:
11.99€
Doručenie: 4.99€
Kód produktu: 101004105
Výrobca:

Popis:

Inovatívna rýchlospojka, ktorá bola dômyselne navrhnutá a dlhodobo testovaná vývojovým tímom značky Delphin. MagneQUICK funguje na princípe extra silného magnetu vo vnútri a systému výstupkov a zárezov, ktoré do seba univerzálne pasujú. Signalizátor si nakrútite do vrchnej časti a spodnú uchytíte do stojanu/rázsošky. Následne obe časti spojíte zakliknutím magnetu a zostava je pripravená na použitie. Po rybačke časť so signalizátorom jednoducho rozpojíte jedným ťahom a signalizátor uschováte pre transport. Odpadá tak dlhé skrutkovanie signalizátora pred každou rybačkou. S rýchlospojkou MagneQUICK ste pripravený okamžite začať loviť.

Telo je kompletne kovové, vyhotovené CNC opracovaním, čo zabezpečuje dlhú životnosť produktu. Magnet vo vnútri spolu s výrezmi na obvode sa starajú o to, že jednotlivé časti do seba dokonale zapadajú a kompaktne držia spolu bez vôle či možnosti pretáčania a svojvoľného vypadnutia. Vďaka dostatočnému počtu zárezov si nastavíte signalizátor do požadovanej polohy a nehrozí žiadne pretáčanie, ako tomu býva u modelov s guličkovými ložiskami.

MagneQUICK je opatrený štandardizovaným závitom, čo umožňuje použitie s drvivou väčšinou štandardne vyrábaných signalizátorov. Rovnako závit MagneQUICK-u sadne do všetkých stojanov, či rázsošiek.

Balenie obsahuje 2 kusy.

Technické parametre
Vonkajší priemer: 15mm
Výška: 41mm

Youtube videá

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Napísať recenziu!