Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania a analytické účely naša stránka používa funkcie cookies.

Menu

Delphin - Puzdro PORTA +Plus 155cm

Cena s DPH:
45.99€
Doručenie: 4.99€
Kód produktu: 101001531
Výrobca:

Popis:

Dvojkomorové kaprárske puzdro na prúty, vychádzajúce z úspešnej rady PORTA. V porovnaní s týmto obľúbeným modelom však PORTA PLUS na prvý pohľad zaujme svojím sviežim redizajnom a okrem toho skrýva niekoľko sofistikovaných vylepšení. 

Jednoznačným plusom je zväčšenie rozmerov oproti predchádzajúcemu modelu. To znamená, že v Porte Plus budete mať vždy dostatok miesta na akýkoľvek prút a nestane sa, že by konkurenčný model prútu do nášho puzdra nepasoval.
Puzdro je navrhnuté v zelenej farbe s čiernymi doplnkami a je vyrobené z veľmi odolnej textílie, ktorá bez problémov odolá slabšiemu dažďu, či vlhkosti spôsobenej rosou. V spodnej časti je navyše odolný, nepremokavý materiál umožňujúci postavenie puzdra aj na mokrú zem bez toho aby došlo k jeho znehodnoteniu. 
Puzdro je na všetkých stenách vrátane predeľovacej prepážky plne polstrované 6mm, mäkkou  výstelkou. Tým pádom nehrozí pri transporte 2 prútov ich vzájomné poškodenie. Obe vnútorné komory na prúty sú fixovateľné pomocou suchého zipsu na ich vrchu. 
Vďaka rozšírenej časti na uloženie navijakov sa do vnútra zmestia všetky štandardne používané kaprárske zostavy, pričom sme mysleli aj na prúty s navádzacími očkami o priemere 50 mm, pre ktoré je v jednotlivých komorách dostatok priestoru. 
Na boku puzdra sa nachádza dlhé vrecko so zipsom, ktoré poslúži napríklad na transport podberáku alebo rázsošiek. No ňom je našité ešte jedno vrecko aj s klipom, ktoré na rozdiel od modelu PORTA nie je prešité na polovicu a tak poskytuje väčší priestor a variabilitu. Ďalšia skvelá vychytávka sa nachádza na ramennom popruhu, kde je na mäkčenej časti umiestnené malé vrecko, do ktorého si je možné odložiť napríklad olovká, prípadne iné drobnosti.  
Kvalitné zipsy s bežcom, komfortná rukoväť či ramenný popruh sú taktiež súčasťou puzdra, čo len dotvára jeho prepracovanosť a dáva predpoklad k vysoko praktickému využitiu. 

Technické parametre: 
Model: Delphin PORTA PLUS 145 cm
Vonkajšia dĺžka puzdra: 144cm 
Dĺžka bočného vrecka : 110cm
Pre prúty: 240cm / 2 diely, 360cm / 3 diely


Technické parametre: 
Model: Delphin PORTA PLUS 155 cm
Vonkajšia dĺžka puzdra: 155cm
Dĺžka bočného vrecka : 110cm
Pre prúty: 270cm / 2 diely, 390cm / 3 diely


Technické parametre: 
Model: Delphin PORTA PLUS 170 cm
Vonkajšia dĺžka puzdra: 172cm 
Dĺžka bočného vrecka : 110cm
Pre prúty: 300cm / 2 diely, 360cm / 2 diely TeleFIX


Technické parametre: 
Model: Delphin PORTA PLUS 180 cm
Vonkajšia dĺžka puzdra: 180cm
Dĺžka bočného vrecka : 108cm
Pre prúty: 330cm / 2 diely, 390cm / 2diely TeleFIX


Technické parametre: 
Model: Delphin PORTA PLUS 200 cm
Vonkajšia dĺžka puzdra: 200cm 
Dĺžka bočného vrecka : 108cm
Pre prúty: 360cm / 2 diely
 

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Napísať recenziu!